Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális ha még nem volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok. Az osztályomból már szinte minden lánynak volt barátja. Olyan kellemetlenül érzem magam amiatt, hogy nekem még nem volt. Szerintetek ráérek még vele? :) Köszönöm a válaszokat!

2018. ápr. 16. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, majd lesz. :)
2018. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen a válaszod! 😊
2018. ápr. 16. 19:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy normális

es egyébkent mások kapcsolata mennyi ideig birta? csakmert nálunk akinek volt max egy hónapig tartott :D

15/l.

2018. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Nyugi ezzel nincs gond! Én 20 éves vagyok és még nem találkoztam olyannal, akivel szívesen összejöttem volna. Szval csak azért, hogy ne lógj ki a sorból ne gyere össze olyannak,aki nem érdekel. Majd eljön annak is az ideje.
2018. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Minél később lesz barátod annál értékesebb leszel idővel, mert akinek 20 évesen volt 6 at kevésbé értékelik, mint akinek volt addig 1 vagy 2.
2018. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még soha kapcsolatom, pedig pár hónap múlva 18 leszek. Egyesek mikor ezt megtudták, eléggé meghökkentek rajta és furcsán néztek rám, de igazából nem izgat. Inkább várok arra a fiúra, akivel lelkiekben összepasszolunk, jól megértjük egymást, minthogy csak úgy összejöjjek valakivel. 17/L
2018. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Semmi gond nincs vele, az meg hülyeség lenne, ha csak azért felszednél valakit, mert a többi lánynak mar volt. Egyszer eljön a te időd is :)
2018. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a kedves válaszokat! :)

Legyen szép hetetek! 🙂

2018. ápr. 16. 19:38
 9/14 anonim ***** válasza:
19 vagyok, nem volt még barátnőm (csak alakulgatóban, de közös téma híján annak is vége lett, mielőtt elkezdődött volna). Nem érzem gáznak, ha eljön az igazi, akkor azt tudni fogom. Fel a fejjel, mindenkinek van valahol egy hozzá illő ember. És sokkal jobb vagy néhány korodbelinél, akik már 5 fiún vannak túl. Hidd el, ezt értékelni fogja a jövőbelid! 19/F
2018. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek elméletileg én voltam az első pasija amikor 18 éves volt:) úgyhogy még ráérsz :D
2018. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!