Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Szóval, 17 éves lány vagyok. A helyzet az, hogy jelenleg egy nem túl boldog kapcsolatban vagyok az egyik osztálytársammal. (Na, ez már szívás, mi? Tudom, házi nyúlra nem lövünk.) Megbeszéltük, mikor összejöttünk (nincs 1 hónapja, de mielőtt összejöttünk kavartunk), hogy suliban nem adjuk senki tudtára, és ott csak a haveri szintet tartjuk. Belementem, mert ez így jogos lenne, mert elég nagy balhé lenne ebből, ha kiderülne. Eleinte minden okés volt, suli után hazakísért, és ott mindig elvoltunk, olyan helyen, ahol senki se látott minket. Viszont az elmúlt 2 hétben egyáltalán le se szart. Se facen nem beszéltünk, se suliban (ott egyáltalán nem, pedig eddig ott is elhülyéskedtünk, mint haverok). És ez zavart. Rákérdeztem, de mindig azzal jött, hogy ide meg oda kell mennie, nincs ideje, se semmi. Igazából gyanús az egész. Gyakran van szar hangulata, pedig mindig vidám srác, de furcsa, hogy átváltott egy csendes, passzív, szomorú személyre. Hiába kérdeztem, hogy mi a baja, elég idegesen válaszolt vissza, majd otthagyott. Most keddre beszéltünk meg egy talit ahol mindent lebeszélünk. Nekem suli után próbám lett volna, de direkt leléptem, hogy beszélni tudjunk, erre a srác fogta magát, és lelépett, hála ennek, beszélni se beszéltünk, és a próba miatt is kaptam az ívet.

Következő probléma: A suliból van egy exem, aki egy évvel alattam jár, októberben mentünk szét, és rámírt ezen a héten, hogy hiányzom neki, próbáljuk újra, stb. és eszembe jutott, milyen jó is volt vele...

Én a mostani srácot viszont képtelen vagyok "megcsalni", vagy próbálkozni a háta mögött, és előtte le szeretnék vele mindent tisztázni. Sosem csaltam meg senkit, és nem is szeretném, mert ez egy gusztustalan dolog. A helyemben mit tennétek? Mi lenne a legjobb mód? Félek, ha a mostanitól lelépek, és visszamegyek exemhez, megszívom, de a fordítottjától is nagyon félek, és nem tudom, mi lenne a jelenlegi legjobb lépés.


2018. ápr. 19. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt már rég bele van szarva az alma közepébe.


En összejönnek egy harmadikkal😀


F

2018. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó az exeddel újra összejönni szóval ne is próbálkozz vele

A mostanit meg szerintem hagyd egy ideig békén és ha elkezd újra közeledni feléd akkor meg te add be a durcát számára. Nem igazán gonfolja a dolgot komolyan és már a kapcsolat vége felé vagytok.

Szóval ne foglalkozz vele,majdcsak egyszer észhez kap hogy te se vagy úgy oda h találkozzatok.

Ha ezeket megfogadod akkor nem fogod megszívni.

2018. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel ezzel a sráccal nem jó neked, így a helyedben én is elhidegülnék tőle, még ha nem is mondom ki szavakkal a szakítást. Talán rájön, hogy hiányzol neki és hogy veled jobb, mint nélküled. De ne hagyjátok sokáig függőben ezt a kérdést, ha tudtok minél hamarabb beszéljétek meg... Egyébként nem lehet hogy megbántottad valamivel? Vagy valakitől hallott valamit? És emiatt mérges most rád? (Most csak találgatok)

Viszont az exeddel csak akkor jöjjetek újra össze, ha te is úgy érzed, hogy nem hozna kellemetlen helyzetbe téged, meg ha lenne valami jó is belőle neked (pl vele képzeled el a jövődet) és nem csak nosztalgia vagy vigasz a rossz kapcsolat után.

2018. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem bántottam meg semmivel, és hallani se hallhatott semmi olyat. Nem tettem semmit ellene, szóval nem tudom. Egyedül arra tudok gondolni, hogy még mindig bejön neki a csaj, akinek udvarolt egy darabig, de a csaj lekoptatta.
2018. ápr. 19. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hasonló szituáció után választottam az exem és azóta már harmadik éve boldog párkapcsolatban élünk. Ha még egy kapcsolat mellett is ejátszol a gondolattal, “mi lenne ha újra összejönnék az exemmel”, akkor a mostani srác nem tehetett olyan mély benyomást rád, különben azt mondanád, “Isten ments, biztos nem hagyom el az exemért, bármit is tegyen”.
2018. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, hogy nem hagyott bennem mely benyomast, egyszeruen ahogy elhanyagol, nem torodik velem, megfordult a fejemben, hogy nem is szeret, csak jatszik. Ha nem tenne ezt, tuti, hogy elbol utasitanam el az exem.
2018. ápr. 19. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Figyelj, szerintem próbáld meg neki lényegretörően elmondani, hogy te így nem vagy boldog ebben a kapcsolatban és ha nem változtat, el fog veszíteni. Derüljön ki mennyire vagy fontos neki

Lássa rajtad, hogy te ezt komolyan mondod és nem csak műbalhézol.

2018. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!