Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titkolja a kapcsolatunkat a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkolja a kapcsolatunkat a szülei elől?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 hónapja vagyunk együtt, de évek óta ismerjük egymást. A kapcsolatunk kiegyensúlyozott, nagyon jól kijövünk. Fiatalok vagyunk még, így a szüleinkkel élünk mindketten. Ő gyakori vendég nálunk, szinte már családtag. Az elején bemutattam itthon. Ő viszont még el sem mondta a szüleinek, hogy van barátja. Többször volt róla szó, megígérte, hogy elmondja. De ez nem történt meg. Beszéltünk róla, rákérdeztem, de azt mondta nincs különösebb oka, amiért nem szólt még. Nekem ez furcsa, valamint az is zavar, hogy így keveset tudunk csak találkozni. Kíváncsi vagyok, ti mit gondoltok erről a helyzetről. Ti mit tennétek a helyemben?

2018. ápr. 19. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod milyen viszonyban van a szüleivel. Rá kéne kérdezned. Ha rossz a helyzet én nem eröltetném mert eltilthatják tőled például és egyébb össze tűzések lehetnek a szüleivel.
2018. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem mer felvállalni--fél

2.Bárkit hoz haza, utálni fogják, mert "el fogja venni a lányukat", tehát a szüleinek sose leszel elég jó, bármennyire egy tisztességes, jószívű fiú vagy

3.Nem akar ugatást, veszekedést; idegesítené, és talán félne is, hogy leugatnák érte, ha bejelenti, hogy barátja van, ezért inkább lapít

4.Lehet, hogy a szülei még kerek-perec meg is mondták, hogy 18 éves koráig nem akarják fiúval látni.

5.Nem jó a kapcsolata a szülőkkel sajátjaival, és ezért talán érdemesnek se tartja őket, hogy bemutasson nekik valakit , aki ennyire fontos a számára.


Szóval nagy eséllyel valszeg félelem állhat a háttérben. Nem az, hogy szégyell, hanem nem akarja, hogy kiabáljanak vele. Ha látod, hogy tényleg őszinte veled a csaj.

2018. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*6. Lehet, hogy még szobafogságot is kapna,és eltiltanának titeket egymástól, ezért inkább azt mondja, hogy a barátnőivel lóg. Szeret téged, nem akar elveszíteni, és ezért inkább hallgat rólad. És talán várhatja is a megfelelő pillanatot, amikor már nem szólhatnak bele, hogy kivel van egy társaságban, hanem már nem tudnak mást csinálni; tiszteletben tartani/beletörődni a döntését; döntésébe.
2018. ápr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*(7)Ja vagy ronda,koszos ,rendezetlen a házuk, és azt szégyenli, vagy a szüleit tartja vállalhatatlannak; nehogy elijesszenek tőle téged.
2018. ápr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezekre nem igazán gondoltam. Így későn két részlet kimaradt: 18 évesek vagyunk, és komoly barátja még nem volt eddi.
2018. ápr. 19. 23:41
 6/6 anonim ***** válasza:
na mi lett azóta? felvállal?
2021. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!