Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon aggódok a barátomért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aggódok a barátomért mert egyre többet cigizik. Hogyan vegyem rá hogy ne miattam hanem maga miatt szokjon le?

Figyelt kérdés
Boldog kapcsatban élünk én 17ő 18.Egyedül a cigi téma kínos mindig.Én nem cigizek ő kezdetben napi 6 majd ez megduplázódott és már több is lehet.Egyszerűen nem tudom mit tegyek.Utál e miatt nállunk lenni mert a szüleim nem nézik jó szemmel hogy dohányzik.Mit tegyek? Hogyan beszéljek vele erről?
2018. ápr. 20. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha annak ellenere sem akar leszokni hogy te latvanyosan utalod, hogy a szuleid is utaljak, akkor ennyi. Nem fog leszokni, mert lesz*rja te mit gondolsz, a szuleid mit gondolnak. Vagy megbaratkozol a gondolattal hogy cigizik es kesz, vagy szakitasz vele.
2018. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem értem az ilyen embereket. Azt a sok pénzt bele lehetne ölni más értelmes hobbiba. Én is utálom a cigarettát, alkohollal ki vagyok békülve, de nem rúgok be, max 5 feles vodka és megállok mert nem akarok szégyen lenni. Nekem barátnőm engedi piát is cigit is, de nem cigizek és nem is iszok. Sőtt inni inkább vele.


Mondjuk nekem motorozás/autózás a hobbim, azt a pénzt ebbe költöm bele, javítgatások, benzin stb... De azért értelmesebb hobbi, bár kinek a pap kinek a papné :D

2018. ápr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!