Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoljak erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről?

Figyelt kérdés

A barátom mindennap szinte kint van a barátaival(lányok,fiúk)

És az még oké,hogy a lányok ráugornak és ölelgetik meg stb..oké megértem..mert régóta barátok és semmi nincs közöttük..de tegnap az történt,hogy a barátom az egyik csajnak a rágót úgy adta,hogy a felét a csajnak kellett leharapnia és összeért a szájuk is..és a csajnak az egyik hodolója ott volt és nagyon féltékeny szemmel nézett rá. Amikor nekem ezt elmondta a barátom,nekem ez tényleg rosszul esett..mert ő sem örülne ha én ilyet tennék..és tudni kell rólam,hogy nagyon hamar fel tudnak idegesíteni és nagyon érzékeny vagyok..és pont emiatt sírtam is amikor épp aludni készültem..

14/L


2018. ápr. 21. 08:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább mond meg neki, hogy ha van valakije, lehetőleg senki mással ne érjen össze a szája.. ez bunkosag volt a részéről. Viszont ha a csaj belement a hodoloja szeme láttára... azért az is elég beszédes cselekvés.

Beszéld meg a baratoddal mindenképpen

2018. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!