Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátomnak sok lány barátja van?

Figyelt kérdés

A barátom egész sok lánnyal beszélget, de azt mondta, hogy ne féljek, mert csak haveri szinten. Ez engem egyáltalán nem nyugtat meg, és félek, hogy talál egy jobb és közelebbi lányt mint én (mivel távkapcsolatban élünk). Persze nekem is van egy-két fiú haverom, de velük is néha néha beszélek, tehát nem olyan nagy barátok. De az nagyon zavar, hogy a barátom sok lánnyal beszél.

Szerintetek van okom féltékenynek lenni? És mit tehetnék, hogy ne legyen ez a félelmem?



2018. ápr. 21. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Mondd meg neki hogy ne beszélgessenek vele szüntesse meg a haverokat
2018. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
68%
miért ne lenne az? törvénybe van foglalva hogy csak fiúkkal beszélgethet??
2018. ápr. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Te választottad! Akkor viseld el, hogy ilyen.
2018. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írhatsz nekem hisz nálam is szinte ugyanez a szitu..és van egy sztorim is most a témához kapcsolva. Mi is távkapcsolatban élünk úgymond a szüleim miatt.
2018. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Nem, nem törvénybe ütköző, de azért elég zavaró, mert nem 1-2 lány barátja van, hanem egész sok

2018. ápr. 21. 15:51
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Na kezdjuk ott hogy nem tilzhatod meg hogy beszeljen a barataival (akar fiuk akar lanyok) .

Szetintem nem baj hogy sok a lany baratja. A feltekenykedes folosleges. Ha szeret veled marad akit meg lehet ugyis visznek akar lany baratai vannak akar fiuk. Amit elottem irtak az hulyeseg.

Egy kapcsolat alapja a bizalom ha nem bizol benne minden veszve van, es ugyan ez visszafele is.

Ha akar ugyis talal mast ha allandoan mellette vagy, de ha szeret akkor nem akar mast rajtad kivul. Ennyire egyszeru.


Egybekent ha eltiltod a barataitol csak rosszabb lesz es azert hagy ott a vegen.

2018. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

*tilthatod

(Elirtam bocsi)

2018. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetnének lány barátai? A fiúk azonos korban valamivel éretlenebbek, mint a lányok, viszont lehet hogy a barátod érettebb a korosztályánál, ezért jobban tud beszélgetni a lányokkal. Örülj neki inkább, így valószínűleg Téged is jobban megért, másrészt a haverjai nyilván tudják, hogy Te itt vagy neki. Semmiképp ne tiltsd el a barátaitól, ne féltékenykedj, mert ez tönkre tud tenni egy kapcsolatot!

Mindenkinek van saját élete, hadd döntse el, hogy kivel tölti az idejét, ha épp nincs veled!

2018. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nincs okod féltékenynek lenni

esetleg irj rá azokra a lányokra akikkel beszélgetsz ,ki tudja lehet te is megkedveled őket

2018. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%
Azok nem "lány barátok" keszisd fel magad a csalódasra!!!
2018. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!