Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Középsuliba járok, most lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középsuliba járok, most lesz vége a 0. -ik évnek, és már van egy-két lány az osztályban akiről elgondolkodtam, hogy ráhajtanék. Azóta szűkült a kör. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A lány kb 15 centivel magasabb nálam, én alacsony növésű vagyok, ő magas. Én kb 167 centi magas vagyok, őt pontosan nem tudom. Korkülömbség nem sok, pár hónap, mivel egy osztályba járunk. A személyiségem mások véleménye szerint: Cuki, Humoros, Jófej, Komoly, Határozott, Megértő, Szerető, Jótakaró, Segítőkész, Sportos, enyhén visszahúzódó valamint jól el lehet velem beszélgetni szinte bármiről. A lány "elvárásai" nem sokkal másabbak szerintem, az eddigi észrevételeim alapján. Amit eddig rajta láttam: "Előnyok": Jó stílus, Könnyen barátkozik/ismerkedik másokkal, Párkapcsolatait ápolja, és nem cigizik (az osztályban páran igen, ezért emeltem ki). "Hátrányok": Bulizni járkál és piálgat (én teljesen tiszta vagyok cigi, pia, drog, és minden ilyesmi terén és nem is szeretném kipróbálni soha), Eléggé visszahúzódó amikor társaságban van, és nem túl beszédes..... Eddig nem volt túl sok alkalmam hogy beszéljek vele kettesben, vagy esetleg hármasban a barátnője vagy az én egyik haverom társaságában, de amikor igen akkor is zavarban voltam kissé és kínos pillanatokat is nehezen kerültem el. A lány viszont láthatóan jól érzi magát a társaságomban, semmi baja nincs velem valószínűleg. Sőt, év elején még hallottam is hogy cukinak nevezett mikor az egyik barátnőjével beszélgetett, meg nemrég hallottam ahogy egy "csoportban" (élőben) beszélgetnek és szóba jöttem, és határozottan mondhatom hogy nem rossz dolgokról beszélgettek. Lehet nála esélyem? hogyan közölhetném vele hogy bejön nekem, úgy, hogy nem égek be mindenki más előtt? (az osztálytársak bármi miatt képesek a másikat b*sztatni akár irigységből akár poénból) 15/F
2018. ápr. 21. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
15 centivel magasabb lánynál nem sok esélyed van.
2018. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Singularity_amusing ***** válasza:
Főleg ha osztalytárs. Keress más csajt.
2018. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A magasságommal nincs baja, mondta is hogy nem szereti a túl magas fiúkat
2018. ápr. 24. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!