Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit jelent az, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a barátom zárképernyőjén a volt osztálytársnőm volt?

Figyelt kérdés
Ma mozizni voltunk az osztállyal és amikor bekapcsolta a telefont,hogy megnézze az időt akkor a volt osztálytársnőm viber képe volt a képernyője.Azt mondta ez azért van,mert a suliban véletlenül felhívta és ő meg visszahívta és ezért elvileg megjelent a teljes képernyőn.Én az elején csak nevettem ezen,mert tudtam,hogy nincs semmi köztük,de amikor megkérdeztem a csajt,azt mondta nem is hívta fel meg semmi.És ez engem már zavar,hogy eleve a dolog,hogy más csaj képe volt,és az,hogy hazudott.Szóval ti mit gondoltok? 13/L

2018. ápr. 21. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A srác egyértelműen átver. És amúgy sincs ilyen hogy csak úgy teljes képernyőbe beállítja a telefon... Lehet hogy a fiúnak bejön az osztály társnőd . Én a helyedben azért óvatos lennék , de ne kapj féltékenységi vagy düh rohamot lehet van valami értelmes magyarázat. Hidd el a sztorit de legyél figyelmes. Ne legyél olyan mint az anyja de figyeld a jeleket és amint biztosra bebizonyosodik , hogy esetleg tényleg bejön neki más is szakíts vele.
2018. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, régebben ráhajtott, és még nem cserélte le.
2018. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem volt semmi köztük,de most van egy új fejlemény ami nem túl jó.Tudom,hogy beállította,mert azért ennyire én is értek a telefonokhoz,de az van,hogy tényleg visszahívta és ezért most eléggé berágott rám,hogy nem hittem neki. :(
2018. ápr. 21. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen hazudik a barátod. Tetszik neki a csaj, de ahhoz már túl puhap@cs, hogy szakítson veled es rahajtson, jobb játszani veled. En rákérdeznek mégegyszer, ha megint tagadja, akkor elmondanek neki mindent, hogy a csaj mondta, hogy nem hívta fel, meg semmi.
2018. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még ő van felháborodva?! Ez szánalmas 😂
2018. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a csajnak elküldtem azt a képet amit a barátom küldött és tényleg ott volt,hogy hívta,meg,hogy visszahívta.És ezért van felháborodva,hogy azt állítottam róla,hogy hazudik.A csajnak meg elküldtem a képet,és akkor is azt mondta,hogy nem is hívták egymást,pedig ott volt.De ugyanakkor tudom,hogy a csaj nem szerelmes belé,és soha nem is volt+már elment a suliból és nem is találkoznak.A barátomnál meg nem akarom felhozni,mert akkor már tuti szakítana velem. :(
2018. ápr. 22. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!