Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elcsesztem az első csókomat....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsesztem az első csókomat. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt meglett, vagy meglett volna az első csókom, de elcsesztem. Nagyon gáz volt, a párom cukin kezelte de én most nagyon rosszul érzem magam...két kérdésem lenne;

-Hallottatok e már ilyenről, vagy ritka nagy nyomorék vagyok?

-Hogyan kéne normálisan csókolózni, tudom, furán hangzik csak ez nekem most nem jött össze, és nem tudom hogyan próbálkozzak újra?


2018. ápr. 21. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ne aggódj, az első csókom nekem is pocsék volt, idővel belejössz majd :3
2018. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nagyon edes vagy, de az elso csok mindenkinek “el van cseszve”. :D Senki sem tudja elsore profin csinalni, csak a filmekben, nem nagy ugy, majd gyakoroltok ;)
2018. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel cseszted el?
2018. ápr. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy? Hány évesek vagytok? Mivel és hogyan cseszted el?
2018. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!