Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Idővel elfogadható és majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel elfogadható és majd megbízhatok?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt párommal. Úgy fél éve láttam régi beszélgetéseket a telefonjába mikor már fél éve együtt voltunk és belül nagyon megérintett. Volt egy lány akinek írta szünetben agyon ölelgetlek, meg stb meg jó volt e a tali, és félre vonulnak e. Utólag kérdőre vontam mindkettejüket és mondták nem történt semmi. Az exével is nagyon jóba volt de sose nézhettrm bele a telefonjába, mindig kitörölte a képeket amit küldtek egymásnak(már nem beszélnek mert kiharcoltam..) és neki mindegy hogy néz ki egy nő, a lényeg hogy lyuka legyen meg értelmes... És úgy érzem, hogy elvesztettem a bizalmam és nem merek megbízni. Tudom hlgy akkor nincs értelme a kapcsolatnak, de nagyon szeretem és képes lennék érte megtenni mindent, de néha eszembe jutnak ezek a dolgok es nagy haragot érzek
2018. ápr. 22. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így egy fiúval.Tönkrement az egész kapcsolat,már én sem álltam úgy a fiúhoz,idővel ki is szerettem belőle,ezért könnyebb is volt a szakítás.Mi tíz hónapig voltunk akkor együtt,és amikor négy hónaposak voltunk akkor írogatott hasonlókat.Szerintem szakíts vele,jobbat is tudsz nála találni,ne élj a bizalmatlanság csapdájába,ha egyszer megtette talán többször is megteszi,még akkor is,ha most azt mondja,hogy szeret.
2018. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz elfogadható idővel és soha nem fogsz benne teljesen megbízni. Nem is adott rá okot.

Megérdemelsz egy tisztességes embert, viszont ha vele maradsz, akkor 1-2 megcsalást megérdemelnél (lehet már meg is történt),hogy kijózanítson.

2018. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!