Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az önzőség, hogy nem akarja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önzőség, hogy nem akarja, hogy vele menjek bulizni és nem visz szülinapokra sem?

Figyelt kérdés

1 éve járok a barátommal,és idáig nagyon-nagyon ritkán mentünk együtt bulizni. Persze ő sokat járt tavaly nyáron,de mindig azután tudtam meg,hogy ő bulizni ment. Sokszor veszekedtem vele ez miatt,hogy vigyen engem is,de nem akart,mert szerinte unalmas lenne,meg hogy a barátaival akar lenni stb. Illetve a szülinapokra is elfelejt magával vinni.. Mások mindig magukkal viszik a párjukat,sőt amikor én mentem szülinapra,nekem is direkt mondták,hogy hozzam magammal a barátomat..

Megígérte amúgy,hogy majd elmegyünk egyszer bulizni,de az is elmaradt.. Nem rég volt bulizni,és moondtam,hogy csak úgy mehet el,ha én is megyek.. de akkor szintén a szokásos dumát bevágta,hogy unalmas lenne,meg hogy én csak ülök meg nem tud berúgni,ha ott vagyok.. meg hogy nem akar velem foglalkozni.. És ez nagyon rosszúl esett nekem,mert ha a barátnőjeimmel vagyok,egyáltalán nem szoktunk ülni..

Mit szóltok ti ehhez?


2018. ápr. 22. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kaki van a levesbe.. Ki tudja mik történnek a bulin, hogy nem akar vinni? Szerintem inkább a függetlenségét/szabadságát félti. Ha tényleg szereted fogadd el hogy ilyen. Ha úgy érzed ezt nem tudod lenyelni tőle, akkor nem ő a megfelelő pár neked
2018. ápr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennél a srácnál nem nehéz jobbat találni
2018. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!