Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha én szeretnék kezdemémyezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szeretnék kezdemémyezni egy fiúnál, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Lányok, ti próbáltátok már? És fiúk, nektek ez mennyire jön be?

14/L



2018. ápr. 23. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne, de én öreg vagyok hozzád már :D
2018. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden korodbeli fiúnak jön ez be. Reménykedj, hogy a kiszemeltnek igen. Ha szeretnél kezdeményezni, tedd meg, mert: 1. más megteszi előtted ergó lemaradsz, 2. emészteni fogod magad, ha nem teszed meg. A dolgok majd aztán alakulnak, lehet, hogy kiderül, hogy a srác nem olyan, amire számítottál, stb. Mosolyogj rá, mikor látod, próbálj dumálni vele, tartsd a szemkontaktust. Meg aztán, ha visszautasít, nem kell elkeseredni, mindig lesz másik.
2018. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ kezdeményezés alatt mit értesz. A legjobb, ha elhivatod magad valahova, de az is rendben van, ha elhívod valahova. Ez egyénfüggő, de ezt szerintem egyik fiú sem utasítja vissza. Aztán ezek utáni kezdeményezésnél már inkább emberfüggő.

15f

2018. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Elmagyarázom számodra a csábitashoz, szükséges alapfeltételeket.

1) Nadragot le

2) Puncit mutasd

3) ....ja, az történiksex.

Terhes leszel és mond meg neki, hogy vállalja a felelősséget a tetteiért. Ezután egy boldog család lesztek.

2018. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!