Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Hogyha álmaitok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyha álmaitok csajával találkoznátok, kívül-belül tökéletes lenne nektek és eldönthetnétek, hogy legyen-e szűz vagy sem, akkor melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Főleg a 17 év körüli(+/- 1 év) fiúk véleményére vagyok kíváncsi.

2018. máj. 3. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Inkább legyen. A nem szűzből könnyen lehet csinálni szüzet, de visszafele nem megy a folyamat.
2018. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá, fordítva írtam. A szűzből könnyen lehet csinálni nem szüzet.
2018. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem igazából mindegy lenne, szerintem túl nagy szerep van társítva, ehez a szűz/nem szűz témához.

16/f

2018. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább legyen szűz.
2018. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

18 vagyok.

Sokkal jobban örülnék, ha még szűz lenne, valamiért rosszul fejlődött ki nálam pár (sok) dolog párkapcsolatokat illetően, egyik ilyen dolog az, hogy a volt partnerekre is hajlamos vagyok féltékenykedni. :D

2018. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Ne legyen semmiképp se. A legjobb ha már volt előtte legalább egy-két egy éves kapcsolata, mert ezekután már némileg ismeri a saját és ellenkező nemű párja elvárásait. 20/F
2018. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Jaj már megint ez a idegesítő fantáziakérdés.


Igen eldönteném, az ágyra... lefeküdnék vele és már nem lenne szűz.


Lehetőlet holnap ne tedd fel ugyan azt a kérdést csak "Ha találkoznátok álmaitok fókabébijével..."

2018. máj. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, nem tulajdonítotok akkora jelentőséget ennek a dolognak? Tehát ha szűz, akkor szűz, ha nem, akkor nem. Ugyan mindegy. Nemde?
2018. máj. 4. 06:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább legyen szűz, egyszer el szeretném venni egy lány szüzességét, ez olyan bakancslistás dolog nálam, sokkal jobb lenne ezt komoly kapcsolatban megtenni.

18/F

2018. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És olyan szempontból nem érdekel titeket a dolog, hogy ti vagytok neki az első? Vagy ezt a dolgot csak úgy felfújja mindenki, közben pedig annyira nem is fontos/érdekes?
2018. máj. 5. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!