Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lenne egy olyan problémám h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy olyan problémám h van egy nagyon szép baratnőm és sokkal gazdagabak mint mi az a lényeg hogy kellemtlenűl érzek magam emiatt. Mitcsinaljak szerintetetek hogy mondja el neki?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz rola? Szard le!
2018. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Előbb tanulj meg írni és fogalmazni mert háromszor olvastam el,mire megértettem hogy mit is csipogsz. Amúgy meg minek kéne elmondanod neki, és alapból miért zavar ez? Nekem is van néhány nálunk lényegesen tehetősebb barátom, de én csak örülök, hogy nem éheznek
2018. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csipogd 😊el neki mindenkeppen,biztosan megerto lesz.

Fontos,hogy mindent megbeszeljetek.

2018. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

“kellemtlenűl érzek magam emiatt”


Magyarán irigy vagy rá. Ez egybk nem baj, normális érzés , az a fontos, hogy ez ne menjen a kapcsolatotok rovására mert az irigység párban jàr a haraggal/utálattal.

2018. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nem biztos,hogy irigy!

Egyszeruen csak lehet kevesebbnek erzi magat emiatt!

2018. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól parázol, hogy tudod jobbat is érdemelne nálad és ezért elhagy? Ha így van, akkor nincs is rá szükséged, ha meg nem, akkor feleslegesen izgulsz.

De ha mindenképp zavar, akkor nyugodtan beszéld meg vele, hogy hogyan érzel, mert ettől működik egy egészséges kapcsolat.

2018. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!