Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hazudozik a baratnöm. Ti ott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudozik a baratnöm. Ti ott hagynatok?

Figyelt kérdés

A lenyeg az egeszben, 3 eve ismertem meg, masfel evet együtt voltunk, most megint elkezdtünk beszelgetni es hat összejöttünk. A szakitasunk oka masfel eve az volt, hogy ki költöztünk a csaladdal nemetorszagba.


Mikor vele vagyok minden rendben van, 2 hetente talalkozunk 5 napot vagyunk mindig együtt.


Mindig vannak ilyen kis dolgok amikben hazudik. Pl megkerdem töle, hogy miert vannak kitörölve ezzel meg ezzel az emberekkel az üzenetei facebookon, es olyanokat mond, hogy nem is beszeltek facebookon csak smsben, vagy viberen. Elhiszem mert hiszek neki, utana latok regi screenshotokat, hogy facen beszeltek rengeteget a faszirol.


Küldte, hogy beszelget egy gyerekkel elküldi, hogy mit. Nem ragaszkodtam hozza, mondtam, hogy ha akarja küldje el. Elküldte, nem törtent belöle semmi baj, mondtam, hogy ha beszelgetni akar beszelgessen akivel akar csak tudjak rola ha van valami. Megkerdeztem töle, hogy volt-e valaha valami ezzel a faszival, azt mondta, hogy nem, ök együtt nöttek fel es nagyon jo baratok. Közös ismerösünktöl kiderült, hogy mindig nyomult a faszira, csak az elhajtotta.


Ti ilyen hazugsagok miatt folytatnatok meg egy kapcsolatot, vagy abbahagynatok?


Oktobertöl költöznenk össze, de nem tudom, hogy igy akarom-e, nem akarom (lehet) az eletem elrontani, azzal, hogy egy nem öszinte növel elem le.


Ekezetekert bocsanat, nemet billentyüzetem van.

21f 21l



2018. máj. 7. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég komolytalan a barátnőd.

Én nem folytatnám vele. Ha ilyen gyerekes hazugságai vannak, akkor ki tudja miről hazudhat még.


Te nyitott vagy neki, ő pedig nem.

Ez hosszútávon se jelent jót.


Talán, ha idősebb lesz folytathatjátok.

2018. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Duenna ***** válasza:
100%
Egyetértek az első hozzászólóval!
2018. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Egyértelműen ne folytasd vele, de ne legyél olyan mint ô. Illedelmesen de rövid úton koptasd le.
2018. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem ilyen volt... Aztán kiderült, hogy megcsal. Elég nyomasztó volt megtudnom, jobb ha szakítasz vele mielőtt tényleg megcsal valakivel. (Bár nem kizárt, hogy nem tette meg.)
2018. máj. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bíznék benne, ha ilyen piti dolgokról hazudik, teljesen feleslegesen. Hagyd ott szerintem is.
2018. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szakitottam vele. Egyre több lett a hazudgalas es kiszerettem belöle. Köszönöm a valaszokat.
2018. máj. 25. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól döntöttél. Könnyen lehet, hogy nagyon megszívtad volna később, és gyerekkel a nyakatokon már nem léphettél volna ki ilyen könnyen.

Egyértelműen nem tisztelt, sőt palira vett volna.

2018. máj. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!