Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 10 év kor különbség? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év kor különbség? Ti mit gondoltok,17 éves lány és egy 27 éves srác, ti belemennétek? Soknak számít manapság?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Sok, nagyon is. Egy 27 évesnek már feleségjelöltet kéne keresni, nem a 17 éves tiniket szédíteni. Én 22 vagyok, de igen meggondolnám, hogy összeálljak-e egy 17 évessel.
2018. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

az elsőnek igaza van

de te tudod mit akarsz

szerintem ebbe a korba 10 év rengeteg, egy 17 éves lánynak még tanulni kell, meg élni, bulizni stb...

a 27 éves férfinek (itt már nem igazán srácról beszélünk) meg már lassan feleség kéne és a gyerekeken gondolkozni

2018. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A hülye idétlen pitsák belemennének :D
2018. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Ebben a korban ez borzasztó sok. A többit leírták előttem.

Ő csak játszadozni akar.

2018. máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok. Egy 27 eves férfi sokkal érettebb, mint egy 17 eves. Plusz a 27 eves mar a házasságon meg gyereken gondolkodik (szüleimnek special mar 2 gyerekük volt ekkorra es 5 éve házasok voltak), egy 17 eves meg csak a kovetkezo bulit latja előre leginkább. Más a két korosztály célja es kb minden. Nem hiszem, hogy működne.
2018. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kevés és nem mondom ugorj bele egy ilyen kapcsolatba, de ha csak ez az akadály szerintem azért áthidalható...
2018. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

27F vagyok es rohadtul nem a hazassagon meg a gyereken jar az eszem :D mi ez valami fidesz topik?

Persze egy 17 evessel en sem jonnek ossze...

2018. máj. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
pontozzatok le gyogyóbénik igy is kell
2018. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fidesz topik...... :D :D
2018. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
18 voltam mikor összejöttünk, ő 28. Ez 3 éve volt, azóta már együtt lakunk saját házban, valamint babát tervezünk. A szerelem nem függ a kortól... Mindketten komoly kapcsolatot kerestünk. Volt 1-2 próbálkozásom korombelivel, ahogy neki is, de egyikünk sem találta meg velük a számításait. Szerinte a korabeliek csak a pénzre, kocsira utaznak, nincs hűség iránti vágyuk. Szerintem az én korombeliekkel semmit nem lehet tervezni a napi dugáson túl. Egy kapcsolatban mindenki mást keres... Ha ti egymásban látjátok azt, amit egyénileg kerestek, valamint ugyanazt akarjátok hosszútávon is, akkor hajrá! A többi válaszoló, aki lehúz, gondolom tapasztalat nélkül teszi. :)
2018. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!