Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet az oka annak, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, ha valakit akit régen nagyon közelről ismertünk mára már teljesen átnéz rajtunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vállalok minden rosszindulatú megjegyzést, viszont a normális észrevételeket méginkább. Lehet, hogy egy buta tini tesz fel ilyen kérdéseket, de nincs kihez fordulnom. Azért, hogy még érthetőbb legyen a helyzet, leírom, hogy több év telt el ami alatt egy szót sem beszéltünk, de valami megmagyarázhatatlan módon nekem még mindig nagyon sokat jelent ez a bizonyos fiú. Régen nagyon közel álltunk egymáshoz, és hát én hibáztam, beleszerettem amit be is vallottam, de visszautasítást kaptam. Barátok maradtunk (mondanom sem kell az én részemről semmi nem változott persze) de egy nagy veszekedés után lezártuk a kapcsolatot, békében váltunk el egymástól. Kezdetben, ha találkoztunk mosolyogva köszönt, viszont már egy ideje úgy tesz, mintha nem is léteznék: ha összefutunk eröltetetten elnéz mellettem, tudja, hogy ott vagyok mert rámnéz, de amint a helyzet azt adná, hogy köszönjön elnéz, a barátnőmnek köszön, de nekem még akkorsem pedig ugye ketten vagyunk ott. Mi ennek az oka?
2018. máj. 16. 19:46
 1/2 anonim válasza:
Mondjuk hasonlo helyzetben vagyok. Nekem a fiu vallott szerelmet en utasitottam vissza ugyanugy baratok maradtunk de mi is eltavolodtunk nagyon. És elég fura volt . és én azt az okot adom ra hogy szegyenl vagyis nem hogy szegyell csak ciki neki érted szeirntem :D de nyugi elobb utobb ugyis ujra beszelgetni fogtok mint baratok csak nyugi 15/L
2018. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
4 év csend után ez lehetséges, úgy hogy ilyen "közönyt mutat" felém?
2018. máj. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!