Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exxel barátság extrákkalból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exxel barátság extrákkalból lehetséges hogy újra kapcsolat legyen?

Figyelt kérdés

2018. máj. 17. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kapcsolatra nem sok esély van, depresszióra több.
2018. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jönnék össze exxel, nem a semmiért mentünk szét. Csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve!!
2018. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát meg kell próbálni.soha nem lehet tudni.
2018. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Oszkár Pfeiffer válasza:
Sok mindentől függ. Én például 17 év után jöttem össze újra az első csajommal. Én addigra elváltam, neki meg van egy fia. 4 éve házasok vagyunk és van egy 6,5 éves lányunk. Szóval lehetséges. De szerintem mi vagyunk a kivétel.....
2018. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bettitesaciculi válasza:
Az a helyzet , én is lány vagyok , volt egy egy éves kapcsolatom 3 honapja vissza akartam menni hozzá de azt mondta idő kell de barátok lehetünk, de kis extrákkal, ugyan ugy lefekudtunk csokoloztunk minden csak ugy hogy ugye mások nem látták mert azért na, meg csak szükséglet képpen, miután 2 honapig ez ment , én meg szerettem, azért célozgattam hogy mi lenne ha, erre azt mondta idő kell, 2 hétre rá nekiállt veszekedni, minden baja volt, (hozzá kell tennünk véletlen olyanokat mondott mikor barátság extrákkal volt hogy szeret)és nekem ez hogy igy ez az extrázás volt feleelevenitett mindent, elhitettem magammal hogy minden rendben szeret , ujra enyém lesz, erre egyszer csak mondja hogy szar napja van ne basztassam, mondom jolvan, erre másnap mondja hogy ez nem fog müködni, mert már nem érzi azt, pár nap mulva meséli barátnőm hogy lesmárolta őt, és h a csaj elkuldte a faszba, akkor én letiltottam és napokat sirtam miatta, szoval ha nem akarod hogy mély sebet ejtsen meg se fontold ezt...
2018. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fruzs33 ***** válasza:

Megpróbálhatod,de nagyon megfogod ütni a bokádat.😣

Tapasztalatból írom.

Volt egy srác az életemben,akit nagyon szerettem.1 hónap után szakítottunk. Barátok maradtunk extrákkal.Aztán fél évre rá könyörgött,hogy kezdjük újra.Én belementem,mert szerettem még mindig (mai napig is szeretem a történtek ellenére) Aztán 2 héttel később kiderült,hogy játszadozott csak velem.

Nem tudom a srácot a mai napig elfelejteni...😣

2018. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!