Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hívő, keresztény fiúk! Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívő, keresztény fiúk! Mi alapján választotok társat magatoknak?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Legyen szexi! A többi nem számít!
2018. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem fontos, hogy a lány is hívő legyen, illetve az, hogy legyen kedves, béketűrő, pozitív kisugárzású, mosolygós.
2018. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Közösségeimban nyitott szemmel járok.
2018. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 I noor Y ***** válasza:
74%

Hát...nem áll tul jol a szénám...szval altalaban sehogy

Van az a mondás h a nő választ.

Es ha megfigyeled akkor jelentos tobbsegben ez igy van

De visszaterve a kerdesre , hogyha engem valaki kivalaszt akkor nekem fontos hogy gátlástalan legyen és nyitott

Valamint elengedhetetlen feltétel hogy vele érezzem magam a legjobban mikor együtt vagyunk vagy beszelgetunk vagy akarmi.

A tobbi az jon magatol

2018. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%
Ha a lány mosolygós,kedves akkor már kedvelhető számomra
2018. máj. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Nekem még az is bele fér ha nem vallásos, de tolerálnia kell az enyémet. A hitem csak ennyibe szól bele, ha társra gondolok...
2018. máj. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aranyos121 ***** válasza:
53%
szerintem nem az a fontos hogy hívő vagy nem hanem hogy belül milyen...hívők között is van olyan amilyen...engem pont nem érdekel hogy miben hisz,legyen rendes és szeressen...ha jól kijövünk kit érdekel hogy miben hisz
2018. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem fontos, hogy Kiben hisz.
2018. máj. 26. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
A barátnőm Hívő és érintés nem lehet közte és a szerencsés férfi között a házasságig. Engem érdekel,hogy ez mennyire számít, mert ő az egyetlen Hívő, akit ismerek és ennyire gátlásos ezzel kapcsolatban. Persze Isten a szeretet első tárgya, de az érintés alapvető szükséglet (nem a szexualitásra gondolok, azzal természetes lehet (sőt!) várni). De ha semmi sem lehet, azt el sem tudom képzelni. :/ Aki nem így gondolkodik mint ő, az nem is igazi keresztény? A reformátusok/katolikusok akiket ismerek, egyikőjük sem így vélekedik, sőt... és kettesben sem találkozhatnak soha. Egy másik Hívő ismerősöm szerint ők csak rettegnek, hogy megbántódnak, kihasználják őket, és konzervatívak. Én nem ítélkezem senki felett, de úgy érzem nem lehet minden pontját betartani a Bibliának. Ő pedig amiatt szenved, mert nem is tudja ezt megtenni. Én örülnék ha kicsit lazább lenne, ha lehet így fogalmazni, és nem ostorozná magát ennyire. Mert még a Gyülekezetben is annyi féle ember van, hogy nehezen talál így párt. Már 22 éves. Egy lépést nem tenne senki felé, aki férfi, azt mondta nem az ő dolga. Visszajelzés nélkül viszont nem udvarolnak a férfiak, ezt tapasztalatból mondom. Sokakat utasítottam vissza mondjuk, ami miatt rosszul is érzem magam kissé, de legalább kommunikálok a férfiakkal. Szóval nem tudom elképzelni, hogy hogyan szeretné ezt így.
2018. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!