Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után ezt minek vegyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ezt minek vegyem?

Figyelt kérdés
2 hete szakított velem a barátom, elvileg már nem szeret. Nem beszéltünk azóta. Instagramon megváltoztatta a profilképét egy olyan képre amit én csináltam róla a vonaton. Ezt vehetem egyfajta jelnek? Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én az exemmel közös képeket/videókat szóval mindent eltuntettem. Ti fiúk hogy látjátok ezt? Beraknátok egy olyan képet amit a volt baratnotok csinált rolatok?

2018. máj. 20. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne tulajdoníts ennek túl nagy jelentőséget! Azt hiszed ha meggondolta volna magát, ilyen béna módon jelezgetne? Dehogy. Akkor igyekezne egyértelműen tudtodra adni hogy szeretne veled lnni.
2018. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik egy kép, ami rólam készült, baromira nem érdekel, hogy ki csinálta, ha szeretném, felteszem. :D tettem már ki olyan képet profilképnek, amit olyan készített, akit nem igazán kedvelek, de nem érdekelt, mert jó kép volt. szóval szerintem ez biztos nem egy jelzés a részéről, csak belemagyarázod. :/
2018. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vegyed jelnek!
2018. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!