Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitől jó egy párkapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől jó egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy mitől lehet harmónikus. Mit takar az, hogy ki mit visz egy kapcsolatba?

Gondolok ilyenre, hogy szexet, törősést, stb? Mi az, amit lehet adni egy kapcsolatban?

Egy több éves kapcsolatban vagyok, de én alapból eléggé magamnak való vagyok, így leginkább a párom tesz dolgokat a kapcsolatba - legalábbis így fogalmazta.

Én meg emellett kicsit gyerek felfogású vagyok még, talán nem is kellett volna "komoly kapcsolat" de ha már így alakult, emiatt nem szakít az ember.

Szóval mit tanácsoltok?

24/L



2018. máj. 20. 12:15
 1/1 anonim válasza:
Hát szerintem legfőbb képen a bizalomról, tiszteletről kéne szólnia egy jó kapcsolatnak. Én úgy szoktam mondani, hogy közted és a párod között van egy lánc amit folyamatosan ápolni kell , hogy ne szakadjon el. Na most ahhoz hogy ez a lánc ne szakadjon el mindketten kelletek. Ha valami probléma van akár te részedről akár a párod részéről mondjátok el egymásnak oldjátok meg együtt :) Ismerjétek meg jobban egymást menjetek el randizni, többsz ör romantikázzatok , hogy jobban össze fonodjon a köztetek lévő kapocs.
2018. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!