Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tartsam-e a kapcsolatot egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartsam-e a kapcsolatot egy számomra fontos, de külföldi lánnyal?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hosszú lesz..


Egy éve megismerkedtem interneten keresztül egy spanyol lánnyal, és azóta nem telik el nap úgy, hogy ne beszélgetnénk. Kölcsönösen érdekeljük egymást, nagyon jó barátok vagyunk és ő nagyon fontos számomra. Néha elterelődik a téma, kicsit érzékebb/romantikusabb irányba. Na és itt van a bibi. Kezdem úgy érezni, hogy valami vonzalom kezd kialakulni köztem és közte. Híányolom és rossz a kedvem, ha nem beszélünk és sokat gondolok rá. Mivel még nem volt komolyabb párkapcsolatom, ezért attól tartok, nehogy beleessek valamilyen “vak szerelembe”. Személyesen még nem találkoztunk, és valószínű nem is fogunk. Fontos számomra, nem szeretném hogy abba maradjon a barátságunk.

Mit tegyek?


16/f



2018. máj. 20. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Nehéz eset


Fiú-lány barátságból előbb-utóbb szerelem lesz... legalábbis az egyik fél egy idő után többet fog érezni, mint szimpla barátság! És ez szerintem teljesen normális.


Én is áldozatául estem egy ilyen internetes fiú-lány barátságnak, aminek a vége az lett, hogy szerelmes lettem a srácba... és ő is szeret engem, de kicsit máshogy. Idő közben lett egy barátnője, ami nekem még azóta is fáj.


Azt tudom tanácsolni, hogy ne csak ebben a spanyol lányban gondolkodj, mint lehetséges barátnő! Hiszen nagyon messze van és még fiatalok is vagytok, nem tudtok csak úgy elutazni a másikhoz!

Tisztázzátok egymás előtt az érzéseiteket, beszéljétek meg hogyan tovább! Ne feledd, az őszinte kommunikációnál nincs fontosabb egy párkapcsolatban/barátságban.


Ha esetleg kérdésed van vagy csak beszélgetni szeretnél az esetről, írhatsz privátban. :)


18L

2018. máj. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha fontos lenne,nem kérdezted volna meg...
2018. máj. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2

Úgy látom hogy nem értetted meg a kérdésemet, de köszönöm a válaszod.

2018. máj. 23. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!