Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok! Ezt csak én nem értem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ezt csak én nem értem?

Figyelt kérdés
Miért mondják egy alacsony lányra, hogy cuki? Egy magas lányra meg azt, hogy szexi a hosszú láb? Alacsony lány nem lehet szexi?
2018. máj. 22. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

De lehet, de az inkább cuki..

Tudod ez nem kizáró vagy, lehet mindenki mindkettő, csak a sok tulajdonsága közül általában a fent említettek az elsődleges jellemzők...

2018. máj. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jajj ez annyira ismerős... Alacsony vagyok és még vékony is, úgyhogy állandóan azt hallgatom, hogy "Jaj, hogy te milyen cuki vagy!". De banyek, én nőies szeretnék lenni már végre 18 évesen, nem cuki kislány...


Úgyhogy én is kíváncsian várom a srácok válaszát :D

2018. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezzel fordítva vagyok (mármint hogy én magas vagyok és nem alacsony !) ! De szerintem ha van valaki aki mondjuk alacsony akkor az is lehet mindkettő és ha valaki magas (mint én 😋) akkor az is lehet mindkettő... Ja és higyétek el nem olyan könnyű magasnak lenni mert pl egy átlagos fiú hozzád képest egy törpe és akkor ha pl tetszik és össze jöttök akkor az furán néz ki ha a fiud alacsonyabb nalad... és én is várom a srácok válaszát !!!
2018. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

2-es nekem totál ugyanez. 18 éves vagyok és nem vagyok 160 centi se. Mindenki első reakciója az hogy "Jajj de kis pici vagy, ez tök cuki".

Az a gáz az egészben hogy lehetnék egy világbajnok boxoló aki úgy káromkodik mint egy kocsis (nem vagyok egyébként :D), ugyanez lenne a reakció. És innentől kezdve te csak az alacsony lány vagy. Én ezt annyira lekezelőnek tartom nem tudom mások hogy vannak vele :D.

2018. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki, hogy erre nem fogunk fiú választ kapni🤔🤔
2018. máj. 23. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, fiú, wtf
2018. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Lányként írok.154cm vagyok, de szinte csak lányoktól kaptam meg, hogy "kis cuki". Fiúktól rendes bókokat kapok, és ez azért van mert (elvileg) szexuális a kisugárzásom. Szóval lányok, csak elő kell venni a magabiztos, nőies éneteket, és máris inkáb szexik lesztek, mint cukik.

18/L

2018. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem lehet, csak úgy ahogy a szexi 7-es válaszoló írta, nőiesnek kell lenni, egyből más lesz a dolog megítélése. Persze nem szabad átesni a ló túloldalára se, q-ásnak sem kell lenni. Mint a mesében, legyen is, meg ne is. :D
2018. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem személy szerint jobban bejönnek az alacsonyabb lányok, mert jobban kitűnnek az "adottságok" ami szerintem szexi :D (22/f)
2018. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!