Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 évesen érdemes keresni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen érdemes keresni barátnőt? Ha Igen, hogyan, ha élőben nem nagyon megy Ez?

Figyelt kérdés
Ugyanis 16 éves vagyok (fiú természetesen) és még egy lánnyal sem volt komolyabb kapcsolat a barátságnál. És sajnos nem vagyok szerencsés külsővel megáldva (szerintem) :(
2018. máj. 22. 22:19
 1/5 Szasza212 ***** válasza:
72%
Keresni soha semmit nem érdemes, a kétségbeesést mindenki megérzi, és messze elkerüli. Ha arra voltál kiváncsi, hogy elég idős, érett vagy e hozzá, akkor igen, az vagy. De ha rám hallgatsz, addig csak élvezd az életet, míg meg nem tetszik valaki. Lehet azért nem akartak tőled eddig semmit, mert te viszont annyira akartad. Egyszerűen csak nem kell vele foglalkozni. Ugye megvan az a kép, amikor a szingli csávót elkerülik, de ha van barátnője hirtelen mindenki megtalálja. ;)
2018. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed nem megy, nincs értelme.

Majd ha nem így érzed , lesz értelme.

2018. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 19F vagyok neked legalább volt lány barátod nekem még az sem sikerült én is szeretnék egy barátnőt de nem tudom mi van velem? talán félek de nem tudom mitől?
2018. máj. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze! Próbálkozzatok-tudom ezt a kiskutyák szoktak-de Ti vagytok a fiúk kezdeményezzetek! Nincs vesztenivaló!! Sok sikert! Mindenki megtalálja a párját előbb-utóbb úgyhogy no para :)
2018. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De akivel eddig barátkoztam, azzal vagy összevesztem vagy pedig összejött egy másik hapekkal :/


És így mivel informatika suliba járok, a szép lányok kiestek :( Csak az emósok vannak... Pedig már jól jönne egy lány, akivel lehet beszélgetni, stb... :/

2018. máj. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!