Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek megromlott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megromlott a kapcsolatunk? Sosem leszek elég jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Lassan egy éve együtt vagyunk a barátommal és az történt még régebben hogy célzott rá hogy lehetne nagyobb mellem. És ez azóta is bennem van és rosszul esik.Ami pedig tegnap történt az szorosan kapcsolódik ehhez. Az volt hogy többször nézte egy másik lány melleit eleg feltunoen mert en észrevettem és eléggé szomoru lettem és beszéltünk erről és mondta hogy szeret de érzem hogy nem vagyok elég jó neki.A véleményeteket várom és előre is köszönöm a válaszokat🙂

2018. máj. 26. 08:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem. De lehet neki a nagy mellű lányok tetszenek. Nincs is ezzel semmi baj. Van akinek meg a nagy mellűek nem tetszenek. Emiatt ne legyen önbizalomhiányod, meg ne érezd magad kevesebbnek. Ez ízlés dolga. Olyan mint hogy van akinek a barna, másnak a szőke haj tetszik. Ez van. De ha szeret egyébként, akkor emiatt nem romlik el a kapcsolat. Ezt fiúként mondom,ilyen miatt nem hagyunk ott senkit.
2018. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Csak az a baj hogy ha a nagy mellű lányok tetszenek neki akkor miért van velem? Csak rombolja az egómat az ilyenekkel és nagyon rosszul esik😞
2018. máj. 26. 09:10
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem a külsőd miatt van veled, hanem a személyiséged miatt. A külső már csak egy pluszt ad a dologhoz. Attól még hogy a nagyobb melleket szereti, nem jelenti azt hogy téged nem szeret
2018. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak jó lenne ha a külsőm om is tetszene neki
2018. máj. 26. 09:31
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Kis gyerek a baratod.. gondolom te startoltal ra, neked kellet annyira o. Neki nyilvan jo mert minnel elobb tud valakit kezelgetni annal menobbnek erzi magat. Ha egy ferfi ilyent mond az nem csupan megalazo ha nem egyenesen targykent , sex rabszolgakent beszel rolad. Nagyon atgondolnam a helyedben hogy egyutt maradjak e vele vagy sem. Neked egy idosebb fiura lenne szukseged nem egy taknyosra, es sok ferfi szereti a kisebb mellu noket is csak mondom!
2018. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Az első két nyomi nem tudom,mit beszél itt,de valószínűleg olyanok,mint a barátod. Aki durván tiszteletlen volt veled. Ilyet nem mondunk lányoknak,és főleg nem bámulja meg a jelenlétében más lányok mellét..ez elég undorító. A barátod taplo,nem kicsit. Legyen már benned egy kis női tartás,és hagyd ott,mert ez csak durvább lesz. Ha hagyod magad,akkor megérdemled. De ennek a kapcsolatnak borítékolható a vége, talán már dátuma is van.

Szóval a válaszaim: Igen, megromlott a kapcsolat, sőt,soha nem is volt igazán jó,mint látjuk.

És hogy jó leszel e neki? Nem is vagy. Eléggé egyértelműen kifejezte.

2018. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolso kettonek köszönöm a választ. Valami értelmet találtam benne legalább. De viszont nem en startoltam ra hanem ő rám de ez mellékes. És átgondolom hogy mi legyen a vége
2018. máj. 26. 10:08
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Semmi ertelme vele maradni!

Nem tisztel,nem fogad el ugy,ahogy vagy!

Jobbat erdemelsz!

(az en volt parom,pedig azt kerdezte,hogy nem szeretnek e szilikon melleket?)

Par evbe telt amig javult az onbecsulesem.

2018. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az eleg eros😣Sajnalom hogy ez történt veled. Nekem is biztos sok ido lenne mire lelkileg megjavulnek
2018. máj. 26. 10:17
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

Mit kell ezen átgondolni??? Szakíts vele és tartsd magad ehhez. Biztos mondani fogja a szokásos dumát, hogy de ő szeret,meg nem úgy gondolta,meg megváltozik. De légy erős és ne foglalkozz azzal,amit mondd,csak tedd meg. Magadert.

Ha nem teszed meg,magadnak ártasz. Ez is egy lehetőség

2018. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!