Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire van rendben, hogy 13 évesek járnak és Instagramra töltik fel a csokolozos képeiket?

Figyelt kérdés
Konkrét eset, a véleményetekre vagyok kiváncsi mert én semmi kivetnivalót nem találtam benne de a szülők a hajukat tépik :D

2018. máj. 26. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az oké, hogy járnak, az meg hülye ötlet, hogy csókolózós képeket töltenek fel, életkortól függetlenül. Az ilyesmi intim dolog, csak kettejükre tartozik, nem kell megosztani az egész világgal.
2018. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
92%
13 èvesen még gyerek, bár ha a azt nézem,h az egyik ismerősöm már 13 èvesen szült és most kb 20 èves sincs ,de már van neki 3 gyereke ,akkor csak csókolózannak. Ha ő ettől jobban érzi magát,aztán majd mehet abortuszra,mert hamarosan nem csak csók lesz😂 Az ,h kitesznek erről képet nem más mint maga mutogatás,èsz játszás.
2018. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg az e korosztálynak a tanuláson kéne törni a fejét.
2018. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem zárja ki egymást a tanulás meg az együtt járás. Én 10 éve érettségiztem, szóval már egy ideje, de az általános iskola vége felé már nálunk is az ment, hogy ki kivel jár, meg kibe szerelmes.
2018. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Gusztustalanok.

Ezt hozta az internet

2018. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
90%
Az oké, hogy együtt vannak meg csókolóznak, de az már nem annyira, hogy ki is posztolják és nem azért mert fiatalok csak mert ez elég intim dolog és nem kell mindenkinek tudni róla, de csináljanak amit akarnak nekik lesz gáz, ha szakítanak, hogy ilyen képeket osztottak meg, és le lehet szedni, de azért kinos lesz nekik, hogy ilyen képeket tettek fel.
2018. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
89%
én attól is hányok, hogy valaki smárolós képeket tölt fel internetre, de az már kissé érdekes, hogy 13 évesen... engem konkrétan semennyire sem érdekel, hogy ők milyen boldogok és hogyan smárolnak, csináljanak egy kis fotóalbumot a képeikből, és ne az interneten mutogassák körbe.
2018. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!