Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lány és fiú összejövetele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány és fiú összejövetele logikai szemszögből?

Figyelt kérdés

Nem volt még párkapcsolatom 2x F. Ismerek egy lányt és úgy gondolom számára megfelelek, én számomra is megfelel Ő. Utóbbiról még nem tud.

Jól sejtem, hogy a felvázolt esetben ha lépek, gyakorlatilag bármelyikünk bármit tehet, elvileg összejövünk?

Távolról nézve nem hangzik ez unalmasnak?



2018. máj. 27. 02:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Inkább aludj,azt sem értem mit kérdezel O,o

Nyelvtan-Magyar szakos tanár látott már? 😂😂

2018. máj. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát most röviden, érthetően és objektíven így tudtam megfogalmazni. Te mit írtál volna?
2018. máj. 27. 03:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy megfelelsz neki?

És hogy ő megfelel neked?...

2018. máj. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te autista/aspergeres vagy?
2018. máj. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én mit írtam volna?

Mivel amit kérdezel nem értem, így azt , hogy szeretem a tejet.

És ha megkérdezik, " A kakaót is ? " Csak annyi lett volna a válaszom.


AZT IS !!!!

2018. máj. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha két összeillő ember találkozik és kapcsolatot létesít egymással, abban mi az unalmas?

Vagy mi lenne a nem unalmas? Ha valaki feszengene a kapcsolatban, mert egyforma a szeretet?

Tényleg érdekelne, hogy egy szerelem kibontakozásában mit tartasz jobbnak annal, minthogy ideálisan lezajlik.

2018. máj. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy kell lépned, hogy egyszerre mindketten ugyanabban a légtérben legyetek.

Ha így teszel, már össze is jöttetek.

2018. máj. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szóval olyan marketing szerűen szerinted megfeleltek egymás igényeinek? Ugye tudod, hogy a szerelem nem ilyen egyszerű?
2018. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 3 utolsó értelmes választ!

Első 4 troll kommentre pedig sztem semmi szükség nem volt.

2018. máj. 27. 16:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a trollkodás az én kommentemen.

Az alapján amit leírtál elég egyértelmű, hogy nem úgy érzékeled a körülötted lévő világot ahogy az valójában zajlik.

Nem akarlak elkeseríteni, de nem tudom hogy egy autista/aspergeres fiúnak mennyi esélye van egy egészséges nőnél, gyanítom, hogy nem sok.

2018. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!