Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A két legjobb barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két legjobb barátomnak ugyanaz a lány jön be mint nekem!?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit már 7 éves korom óta ismerek. Mindig is jóban voltunk, de az elmúlt egy évben nagyon sokat fejlődött a kapcsolatunk, és többet beszélünk mint valaha aminek én nagyon örülök ugyanis teljesen oda vagyok a lányért.

Na már most egy iskolába is járunk, és sokszor ott is leállunk egymással beszélni szünetben, meg köszönünk egymásnak. Én általában a két legjobb barátommal vagyok a suliban tehát ha találkozunk a lánnyal szinte mindig ők is ott vannak. És úgy néz ki hogy nekik is bejön, ugyanis összevesztek a lányon és egymáshoz sem szólnak. Azt nem tudják hogy nekem is tetszik, mivel én kissé zárkózott vagyok és nem beszélek soha senkivel az érzéseimről. Viszont hogy őszinte legyek, nekem van a legtöbb esélyem nála mert a srácok alig ismerik, köszönőviszonyban vannak de nem beszélnek vele. Én viszont folyamatosan közeledek felé és ő is nyitott a közeledésemre. Szóval mi a teendő ilyen helyzetben?


2018. máj. 27. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi, majd a lány választ.
2018. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nincsenek jó csajok az évfolyamotokban hogy 3-an is ugyanarra buktok?? :D
2018. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lány nem az évfolyamunkra jár, idősebb nálunk.
2018. máj. 28. 15:42
 4/7 anonim válasza:
Az idősebb nők mi?XD:D Mégis mennyivel idősebb? És te mennyi vagy? (Azért manapság a kor is eléggé számít nekem elhiheted)
2018. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 év van köztünk, a lány 17 éves én 15 vagyok. Két barátom osztálytársam de ők már betöltötték a 16-ot.
2018. máj. 29. 07:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a csaj ennyire kapós, akkor szerintem lépned kéne. Hívd el valahova és beszéljétek meg. De ne siettessed,adj neki időt, hogy átgondolja. Ha van kérdésed írj nyugodtan, tudok pár tanácsot adni.
2018. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csaj választ. Csaj szimpátiájáért természetes a verseny barátok közt is. Csak az szemétség, ha a csajnak kidumálsz barátodat égető sztorikat. Az bent van a pakliban, hogy sértődés lesz így is...
2018. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!