Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, a barátom nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a barátom nem normális?!

Figyelt kérdés

Az van hogy nagyon szeretné ha küldenék neki magamról egy videót amiben meztelen vagyok..,(azért mert még nem feküdtünk le) de én nem akarok és azt mondta hogy addig nem beszél velem amíg meg nem kapja a videót.. Nagyon hiányzik de annyira gyerekes és paraszt azon gondolkodom hogy el kéne hagynom.. 😥

16l /17f



2018. máj. 27. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne küldj neki meztelen videót! Egy csomó kellemetlenségtől kíméled meg magad.
2018. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok. De nem tudom mit kezdjek vele és ezzel a helyzettel hogy emiatt nem beszél velem
2018. máj. 27. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem beszél emiatt veled akkor az, az ő baj, nem is szeret akkor igazán mert ha szeretne nem kérne ilyent, nekem is volt hasonló én hagytam hadj menjen, később találkoztam egy rendes fiúval.
2018. máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval megzsarolt.

Feleld neki, hogy amíg vissza nem vonja a zsarolást, Te nem beszélsz vele. (És tarts is ezt be!)


Beteg dolog amúgy. Személyesen kéne közelednie.

Nem tudom, mennyire durva volt a hangvétel, ha nem az volt, akkor inkább kérj tőle te videót őróla! Addig is erotikázik kicsit, Te meg nem adod ki magad a neten.

2018. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó dolog legyen hogy ilyen videot kuldesz akakibek, az igazabol sokkal nagyobb dolog mint lefekudni valakivel.

Amugy egy ilyen paraszt egyaltalan nem erdemel baratnot!

2018. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyen idiótáknak van barátnőjük :D nagyszerű , gratulálok :) .....
2018. máj. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Nagyon durva önértékelési problémáid lehetnek ha egy ilyen fiú hiányzik. Kicsit próbálj önmagadra ismerni, és utána hű lenni önmagadhoz. Tedd fel magadnak a kérdést miért hiányzik egy olyan fiú akinek te nem hiányzol egészen addig míg fel nem áldozod emberi tartásodat. Másoknak mindig könnyű okoskodni, neked valószínűleg nehezebb. Szerintem ezt az egész értelmiségi kört el kéne hagynod ami az ilyen videokészítéssel jár, és azzal összefüggésbe hozható ismerőseiddel. Abból kiindulva, hogy feltetted ide a kérdést arra következtetek, hogy ennél többre tartod magad. Nagyon helyes. Ne add lejjebb sohase annál mint amit te helyesnek tartasz.


Másban csalódni mindig rosszabb mintha önmagadban csalódnál.

2018. máj. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Fontos: sose küldj olyan képet/videót, amin meztelen vagy.

2 éve kapcsolatban vagyok, és egyszer se csináltam ilyet és nem is fogok. Tegyük fel, hogy nagyon összevesztek és szakítotok... Gondolom nem szívesen látnád a videód/képed a neten valahol.

Egyébként bunkó a srác, dobd ki ha ilyen balf-sz.

2018. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne küldj neki semmit. Légy határozott, és mond meg neki, hogy ez rettentő gyerekes, és ne állj vele szóba, amíg vissza nem vonja a zsarolását!


És a jövőre való tekintettel, soha ne küldj videót/ képet, de ha mégis van annyi eszed, hogy küldesz, sose legyen felismerhető a környezet, és ne látszódjon az arcod! Bármikor behisztizhet egy hülye kis p.cs, és kiteregeti az ismerőseidnek, illetve az internetre mindenhova! Látom, hogy nem akarsz, csak meg akarlak erősíteni, hogy nemis szabad.

2018. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne küldj neki semmit! Ez a srác abnormális. Nem játék az ilyen. Ha ezért nem beszél veled akkor nem is szeret igazán sőt lehet hogy csak arra kellesz neki. Nem tudhatjuk. Én a helyedben már rég elhagytam volna. Az ilyen nem érdemel meg egy lányt se.
2018. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!