Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok egyszer ilyen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egyszer ilyen, másszor meg amolyan a barátommal szemben? 17/l

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyok együtt a barátommal és nagyon imádom őt tényleg.(ő 20 éves). Viszont amit tudni kell rólam ,hogy nagyon büszke vagyok és szeretem megmutatni ,hogy engem nem könnyű megtartani. Most elítélhettek meg minden. Tudom ,hogy a büszkeségem nemfog boldoggá tenni igen tudom ,de valahogy mégis.

Mindketten elég népszerűek vagyunk,sokan ismernek minket,nagy a ismertségi körünk blablablaa..Meg erre fele mindenki tudja ki kicsoda..

Viszont a fő gond az lenne, hogy amikor átjön hozzám ,vannak azok a napjaim ,hogy a büszkeségem vagy nemtudom miből kifolyólag de kicsit bunkó vagyok, féltékennyé akarom tenni hasonlók, nem bújok hozzá ,hagyom ,hogy ő jöjjön. Ey így rendben van?

Viszont letelik az a pár óra és újból bújok,puszilgatom meg minden..Viszont van ,hogy egész nap szeretgetni tudnám. Ki kell fogni a napokat ,vagy fogalmam sincs. Veletek is volt már ilyen?

Hogy halálosan imádjátok a párotokat ,de mégis azért megmutatjátok ,hogy igen, attól még ,hogy együtt vagytok igenis ne vegye fél vállról ?

Máshogy sajnos nem tudom megfogalmazni. Jöhetnek a vélemények ,vagy tanácsok. :) ♥



2018. máj. 28. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Éretlen pitsa.
2018. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a barátodnak rosszul esik gondolkodj el rajta,hogy a büszkeséged vagy ő a fontosabb :/ egyszer-kétszer szexy lehet,hogy játszod ezt,de nem mindig,ez rosszul eshet sajnos a másik félnek.Merj kibontakozni előtte!Ő a párod,le lehet venni az "álarcod" előtte.

Remélem tudtam segíteni.

2018. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is probléma:( megértem, hogy sokszor rád jön az 5 perc, de ilyenkor gondolj arra, hogy szereted. Ne hagyd, hogy a kedélyváltozásaid közétek álljanak..mert egy idő után esedékes, hogy ez történne. Ez a játék ismerkedéskor még el is megy, dehát ti már egy párt alkottok. Mondhatni leesett a lepel és mindketten felvállaltátok az érzelmeiteket. Szóval különösebben értelme sincs húzni szegény agyát:D Légy odaadó vele szemben. Fárasztó tud ám az lenni, amikor azt számolgatod, hogy vajon a párodnak milyen napja van ma.
2018. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
32%
Első válaszoló, mielőtt szidnád a másikat, tanulj meg előbb helyesen írni;)
2018. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

# 4-esnek: valszeg szándékosan írta úgy, hogy ne akadjon fenn a szűrőn ;)


Kedves Kérdező: idővel fordulni fog a kocka. A barátod rájön, hogy a szomszéd lány is van olyan helyes, mint Te, mi több, ő sohasem bunkó. Miután szakít Veled, Te lesz az, aki könyörögni fog neki. Ideje felnőni kislány!

2018. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!