Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem azt, hogy képtelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy képtelen lennék párkapcsolatra? Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteg ilyen kérdés van, de szeretnék tanácsokat kérni.


18 éves lány vagyok. Soha sem volt még barátom, soha nem csókolóztam, nem szeretek bulikba járni.

Többször kapok pozitív visszajelzést a külsőmmel és a személyiségemmel kapcsolatosan, sőt már olyan is volt, hogy azt mondták, hogy "túl szép" vagyok. Én nem látom magamat ilyennek. Igazából nem nagyon próbálkoztak még nálam soha.

Alapvetően zárkózottabb személyiség vagyok, de ez abból ered, hogy mióta elkezdtem beszélni dadogok. Hol jobban, hol kevesebbszer. Nagyon zavar és mindenféle módszert már kipróbáltam, rengeteg helyen jártam, de nem tudtak segíteni. Ha társaságban vagyok, jobb szeretek inkább a "csendes megfigyelő" lenni, és minél kevesebbszer megszólalni. Gyűlölöm a beszédemet.


Úgy érzem nem lennék képes egy párkapcsolatra. Nagyon nehezen engedek közel valakit magamhoz, de ha sikerül, akkor meg nagyon nehezen engedem el. Azt hiszem a csalódás gondolatától is félek, de ugyanakkor meg nagyon szeretnék valakihez tartozni.



Hogyan tudnék ezen változtatni? Néha annyira magányosnak érzem magam..



Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 5. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el interneten ismerkedni mivel úgy gondolom jobban megnyílsz. Hidd el egyáltalán nem baj hogy dadogsz sőt sok embernek szerintem még lehet tetszene is :)
2018. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen egyetértek veled. Én nem a dadogás miatt, hanem a sok csalódás miatt vesztettem el a bizalmamat az emberekben.

Én azt mondom, élj aktív társasági életet, de ne nyílj meg először mindenkinek, hanem ismerkedj, tapasztalj. A külső nem minden, mert a talpraesettebb lányok jóval kapósabbak, könnyebb beszélgetni velük, így könnyebben szereznek maguknak párt.

A legfontosabb, hogy legyenek igaz barátaid, a pasikat meg nem a buliban ajánlatos keresni. Menj el a társaságoddal ha nem is táncolni, de egy beülős, ivós estére, próbálj meg felszabadultabban viselkedni.

2018. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy kedves első válaszoló is írta, próbálkozz esetleg interneten ismerkedni. Hátha úgy közvetlenebbül tudsz beszélni, jobban meg tudsz nyílni. Míg volt önbizalomhiányom én is ezt tettem, azóta meg bárkivel bárhol olyan jól elbeszélgetek hogy csak na :D


És ahogy kedves kettes írta, társasággal mászkálj akár, az is tud segíteni :) A beszédedet meg ne szégyelld, nincs miért ;)


19F

2018. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önbizalmadat tedd helyre, mert hatásssal van kisugárzásra, ami közeledésre vagy elkerülésre késztet a miensége alapján.
2018. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha pozitiv visszajelzest kapsz, valakinek biztos kellessz. En is ugyan ezt hittem, ezert nem probalkoztam soha,egy lány kezdemenyezett, de abbol se lett semmi, mert azon kivul h nincs onbizalmam rajottem h felek egy kapcsolattol, es mindentol ami azzal jár. Vagyis kb. szerintem jobb a lánynak ha nem jar velem. En se szeretem a bulikat, es en is inkabb a megfigyelo vagyok- egyebkent ez nem olyan rossz. Szerintem ha igazán akarnál valakit talalni, akkor talalnal is.

Valtozni nehezen lehet egy ilyen szemelyiseggel, en csak tudom.

17f

2018. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pont ilyen vagyok a szépséget kort nemet kivéve

remélem rátalálsz valakire vagy valaki rád.

2018. jún. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!