Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan felejtsem el vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el vagy hogyan legyen könnyebb?

Figyelt kérdés

osztálytársam az exem kb 1 hónapja szakítottunk, igazából egyik napról a másikra hagyott ott. Most azt az embernek fogja a kezét, ölelgeti aki nekem az ellenségem,több ember szerint direkt csinálják pont a szemem előtt, miért fáj ha ezt csinálják és látom?

16L


2018. jún. 13. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert még nem erősödtél meg ilyen téren.Minél többet tapasztalsz,annál kevésbé fog meghatni az exed, s a viselkedése.

Próbáld rábeszélni magad,hogy neked most az a jobb,ha nem foglalkozol vele. Az meg,ha ők direkt ellened vannak,az legyen az ő bajuk,ha te nem foglalkozol velük,ők hiába játszák az agyukat.

2018. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nőként mondom,hogy sok lány teszi ezt szakítás után,hogy lássa a fájdalmat a másik félen. Elég gáz és legalacsonyító viselkedés,ezzel saját magát égeti csak.

Azért fáj ez neked,mert számodra talán nem csak egy kis kaland volt,de neki te ezek szerint az voltál.

Ilyen nőket sose akarj magadnál tartani,hidd el még a gatyád se maradna rajtad. Plussz nem kapnál szeretetet.

Elhiszem fáj látni,de tedd magad ezen túl,fogd fel úgy,hogy egy rossz embertől szabadultál meg.

Rám hallgatsz,csak röhögsz egyet a csajon,és evezel tovább.

Remélem jól át gondolod, szorítok neked,hogy okosan válassz lányokat innentől.

Fájdalom sokszor lesz,de nem mindegy milyen.

😊

20/L

2018. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:Lány vagyok és az exem fiú, bocsi ha érthetetlenül írtam a kérdésnél
2018. jún. 14. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, bocsi,én nem figyeltem oda rendesen.

Második válaszoló voltam!

2018. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!