Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek akkor nem csal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor nem csal meg és valóban tetszek neki?

Figyelt kérdés

Barátommal két hónapja vagyunk együtt, én elég féltékeny tipus vagyok, viszont ő magától akarta azt, hogy én is tudjam az ő telefonjához és ő is tudja az enyémhez a kódot. Már kb egy hónapja tudjuk a másikét. Én egyszer kb végig néztem a telefonját de nem találtam benne semmi gyanúsat hogy megcsalna. De magában nagyon rettegek ettől ha nem is adott rá okot hogy féljék tőle.

Ha lenne titkolnivalója, vagy megcsalna akkor magától eszébe jutott volna ilyen? Miért akarta ezt?


Valamint én nem vagyok a testemmel megelégedve, ezt ő is tudja. De állandóan dicsérget.

Kicsi a mellem ami nekem nagyon nem tetszik de ő így is foglalkozik vele szex közben, ami nagyon jól esik mert előző barátom hozzá se nyúlt soha.

A fenekemmel sem vagyok megelégedve. De mostani barátom mindig mikor bugyiban vagy anélkül vagyok mondja hogy mennyire jó fenekén van. Mindig mondja hogy szexi vagyok.

Én ezeket nem hiszem el mert nem vagyok magammal kibékülve.

Szerintetek azért dicsérget mert tényleg tetszek így neki ahogy vagyok, vagy csak kedves akar lenni esetleg ezzel kicsit több önbizalmat táplálni belém? (Amúgy nem csak szex előtt vagy környékén mondja, hanem ha vagyunk valahol akkor is akár a fülembe súgja hogy milyen szexi vagyok.)


Egy héten többször találkozunk. Van rá esély hogy mindig mindent kitöröl előtte a telefonjából ami gyanús?


18L



2018. jún. 14. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ra sok esély
2018. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az hogy megcsal vagy sem, azt nem tudhatjuk.

De ha úgy érzed hogy szeret, és nagyon úgy tűnik :)

Ne foglalkozz ezekkel, próbálj kicsit bízni benne :)

Hidd el, a szívednek is sokkal jobb lesz :) és a kapcsolatoknak is.

De azt hogy szeret,ne szex közben , vagy előtte vagy utána, állapítsd meg. :)

Ha szex nélkül is szeret veled találkozni, vagy valami, ott már inkább lehet érezni hogy szeret. Bár ki tudja :)

Mai világban semmi sem biztos :)

De próbálj benne bízni :)

2018. jún. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy egészségtelen, instabil kapcsolat, mint két gyerek.
2018. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben voltam sokáig, hogy nem voltam megelégedve magammal, és nem hittem el ha az aktuális párom kedveseket mondott. Ha nem csinál a telefonkódjából titkot, biztos lehetsz benn hogy nem takargat semmit,ne is nagyon nézegesd, ez bizalmi kérdés. A dicséretekről.. Annyi megértelek. Tegyél meg mindent az önbizalmadért, edzés, ruhák, bőrápolás. De hidd el neki ha mondja. Utólag visszatekintve, tényleg jól néztem ki (nem topmodellként de jól), és nem hittem el soha. Ez önbizalmi kérdés, sajna nehéz elfogadni magunkat. De hidd csak el, nem sok srác mondja hogy jól nézel ki, ha nem jössz be neki. Mindenkinek más jön be, neki te, úgy ahogy vagy. Ha magadnak nem jössz be, azért neked kell tenni, de fogadd el tőle amiket mond.

A féltékenységet illetően, én is féltékeny típus voltam alapból, szerintem kevés olyan ember van akinek nem kell megküzdeni ezzel a kezdetekben. Gondolj bele, hogy még ha neked tetszik is külsőre esetleg másik srác, az akkor sem ő (a barátod), és nem csalnád meg. ebből indulj ki, ha rendes srác, ő is így van vele. Tudom hogy nehéz leküzdeni a féltékenységet, de az esetek többségében alaptalan, és az ember maga alatt vágja a fát a féltékenykedéssel. Tapasztalat. most már nem vagyok féltékeny típus, de iszonyat nehéz volt leküzdeni ezt a területvédő reflexet.

2018. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!