Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az gáz/cink/baj/szégyen/nemtud...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TheCilOo98 kérdése:

Az gáz/cink/baj/szégyen/nemtudom mi még, ha egy 16éves lány együtt van egy 19éved fiúval?

Figyelt kérdés
A fiú szerelmes a lányba, de a lány szülei nem engedik hogy együtt legyenek, de ettől még ők együtt vannak!

2018. jún. 15. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A tényleg szeretik egymást akkor egyáltalán nem baj
2018. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
26%
Nem, de az, hogy azt írtad, hogy éved, nem évetek, ergo nem közös semmi a kapcsolatotokban az naon máglyahalál
2018. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
3 év nem olyan vészes, főleg ha szeretik egymást. Pár év, nem is, 1 év múlva meg már a kutyát sem fogja érdekelni.
2018. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fiú 19-éves*-akart lenni csak elgépeltem, bocsánat! Többieknek köszönöm a pozitív mondatokat! :)
2018. jún. 15. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj??? A 3 év szerintem még simán belefér!!^^
2018. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag nincs baj vele. Ha nem használ ki, akkor semmilyen más tekintetben sem.:)
2018. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok! A felhasználónevedből gondolom, hogy Te vagy a fiú. Illetve látom, hogy azt írtad, szerelmes a fiú a lányba. Így, hogy szerelmes, szerintem nem lehet szó kihasználásról, elnézést! Semmi gond nincs ezzel, ennyi idősen ez már nem nagy korkülönbség. A szülőknek kéne valahogy elmondani/beadagolni, ha lehetséges. Én mindenesetre drukkolok nektek!:)
2018. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!