Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A barátommal egy suliba jártunk de ő el ballagott és találkozunk nyáron és mindig és tudom együtt maradunk és nem fog elhagyni de nagyon fog hiányozni és nélküle nem lesz ugyan az a suli és állandóan sirok és a ballagást is végig sírtam Mit tegyek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, félek hogy elveszítem

2018. jún. 17. 21:51  Privát üzenet  

A válaszok
Erősödj meg lelkileg. A tanulással foglalkozz,ne azzal,hogy mostmár nem tudsz a suliban vele együtt lenni. Lehet jobban megerősíti a kapcsolatotokat. Ha boldog vagy mert őt szeretheted,akkor akkor is tudj mosolyogni,mikor nincs veled!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. jún. 17. 22:03 Privát üzenet
Láttam ahogy sírtál mikor vonultunk.Nyugi,nem fogsz hiányozni Andrisnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. jún. 17. 23:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nektek szokott úgy csinálni a barátnőtök hogy állandóan facen, viberen lóg, a városban járkál, veletek meg mégis ritkán találkozik, ritkán ír és válaszolgat? De mikor együtt...
Nagyon fájok alul. Pár napja együtt voltam a párommal, és azóta egy égő, csípő érzést érzek alul, míg a clitorisom körül egy. Nem is tudnám elmondani egy nagyon kellemetlen...
Ti tudnátok együtt élni daganattal a fejetekben, ami állandóan növekszik és később még nagyobb problémát okozhat?
Miért van az hogy egy fiú állandóan azt mondogatja hogy nem jövök be neki meg csak barátként tekint rám közbe meg olyanokat írogat és úgy viselkedik mintha együtt lennénk és bejönnek neki?
Élőben állandóan beszélünk, együtt logunk, de még be sincs jelölve fb-n?
Állandóan együtt akar lenni. Mit csináljak? Hogy beszéljem meg vele, hogy ne legyen belőle sértődés?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!