Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és nem akarom azt hogy nyumulósnak tűnjek. Hogyan csinájam?

Figyelt kérdés
mostanában csak messengeren beszélek vele mert messze lakik,napi szinten beszélünk hogy csináljam hogy ne lássa úgy hogy nyomulok rá?
2018. jún. 18. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomulj rá ugy mintha nem komolyan csinálnád küld 😂 😏 😁 ezeket a emojikat egy nyomulós üzenet végén nem kell egyfolytában de ha azt mondtad hogy naponta beszélsz vele akkor kb minden nap egyszer süss el valami perverz viccet vele kapcsolatban vagy mit tudom én *
2018. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ja és ne beszélgess vele egésznap a lányoknak hidd el nem tetszik az is jo hogy egyszer csak eltűnsz és nem válaszolsz vagy kihagysz egy napokat amikor nem írsz mert ebből látszik valójában a nyomulás de néha flörtölj vele chaten keresztül aztán lépj ki
2018. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Ez tetszeni fog neki és jobban vonzódni fog hozzád ha mindennap irogatsz neki semmi olyat ami felkeltené az érdeklődését előbb utóbb a friendzone legmélyebb bugyraiban találod magad (*1-2-3* at egybe)
2018. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj O,o
2018. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 18. 18:38
 6/6 A kérdező kommentje:
annyit elfelejtettem írni hogy bejövök neki mert nemrég találkoztam vele (kb 2 hónapja) és azt mondta hogy ha nem ismerne, fel akarna szedni engem
2018. jún. 18. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!