Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lamma kérdése:

Mit csináljak a legjobb barátnőmmel aki összejött azzal aki bejött nekem?

Figyelt kérdés
mind a 3an osztálytársak vagyunk, a lány a legjobb barátom most összejött a sráccal. Előtte nekem jött be kb fél évig nagyoon a srác de aztán a szülinapi bulimon rámászott a lányra, nem nagyon csak kicsit (nem smároltak vagy ilysemi, csak fogdosta a srác) szóval túlléptem rajta meg minden mert nem jöttem be neki. most hogy össszejöttek nagyon hanyagol,mondtam neki és azt mondja hogy én hanyagolom őt ami nem igaz... mondtam neki hogy összejöhetnek nem fogom akadályozni mert ki tudja mi lesz belőlük... de így már nagyon rossz érzés hogy lecserélt.. tudtok tanácsolni valamit?

2018. jún. 18. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hagyd mindkettőt. Lányt is fiút is. A fiú nem érdemelne meg, az ilyen pedig nem barátnő.

U.I.: átérzem. teljesen. ugyan az én "barátnőm" nem jött össze a fiúval aki tetszett, de illegette magát előtte és nagyon hízelgett neki, ezzel az én lelkemet darabokra tépkedve.

2018. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De közben meg szeretem meg jófej csak ez elég szar hogy hanyagol...meg ismétlem,mondtam neki h összejöhetnek
2018. jún. 18. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elsőnek összejöttek tudta hogy tetszik neked? ha igen akkor ne is beszélj többet egyikkel se
2018. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem jöttek össze többször, csak most
2018. jún. 18. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
mivel "legjobb barátnő", így tudja h tetszik neked a srác, nem? ezek után összejön vele és még téged is elhanyagol? szerintem ha velem ezt csinálná egy "barátnőm" én tuti nem beszélnék vele többet! de itt a nyár, ki tudja mi történik... hanyagold mindkettőt a szünet alatt, aztán ha írnak akkor beszéltek, ha nem akkor ez van... aztán szeptemberben kiderül.
2018. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tedd eloket labalol, vagy voodoo-zd meg oket. Esetleg lep tul rajta es orulj nekik, amugy jo baratno
2018. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!