Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek most mi lesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi lesz?

Figyelt kérdés
A barátommal egy évig voltunk együtt.Sokat vitáztunk de egy idő után valamelyikünk mindig ment bocsánatot kérni a másikhoz.2 hónapja szakított azzal az indokkal hogy rendbe kell tennie az életét és hogy majd megtalálom azt az embert aki úgy tud szeretni mint én őt,de az nem ő lesz.Zokogott 3 órán keresztül,majd egy barátja vitte haza és mondta hogy végig zokogott hazáig,majd leitta magát.De azt mondta még nem tud rólam beszélni.3 nap múlva már írt hogy,hogy vagyok.aztán két-három naponta írt.bekamuztam hogy randira megyek,erre elég féltékeny és flegma lett.majd egy barátja kórházba került ott kétszer futottunk össze,a másodiknál már hazavitt.másfél hónap múlva még mindig nem beszélt rólam senkinek se.két hete hajnalba felhívott részegen,másfél órát telefonáltunk.aztán hajnali 3-kor hívott egy taxit és átjött.közölte hogy én nem veszem komolyan hogy szakítottunk.a történethez hozzá tartozik hogy az utóbbi időben köztünk nem volt szex,mert nagyon sokat dolgozott és fáradt és frusztrált volt.majd most ő kezdeményezett,3 órán keresztül tartott,ami azért fontos mert 20 percnél több sose volt.olyanokat mondott hogy ő egész éjszaka csak csókolózna velem és kérdezgette hogy én szerelmes vagyok e még belé meg hogy reméli senkivel nem voltam azóta mert ő nem.majd úgy aludtunk mint régen,magától átölelt és megfogta a kezem.reggel felkelt,azt mondta ne beszéljünk erről mert összezavarodott és elment.meg mesélte még hogy volt egy buliba és volt csaj aki nagyon ráhajtott de idegesítette és lekoptatta.egy éjszakára ő is jó lett volna nem? este írt hogy ez hiba volt mert sérülni fogunk.majd egy hétig nem voltam fent facebookon és azt hitte baj van,hívogatott állandóan.felhívtam egy hét után és azt mondta hogy ilyen többet nem történhet és egy idő után letette.nagyon szeretem és nagyon hiányzik.nem tudom mit tehetnék,szerintetek ő már jól van? 2 hónapig sose voltunk még külön..ez már nagyon sok egy szakításnál nem?

2018. jún. 18. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a túró? Szóval ha jól értelmezem...szakítottatok de közben szerettétek egymást és még mindig szeretitek egymást csak a fiú annyira szeret hogy nem tudja mi van ezért inkább iszik majd volt esti hacacáré ezért mégis szeret utána pedig mégse...WAT DA FAK?
2018. jún. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és még mindig kint van neki hogy kapcsolatban van velem,szóltam neki és azt mondta hogy nincs másik csaj ezért mindegy.úgyhogy teljesen össze vagyok zavarodva.
2018. jún. 18. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Kam az egész

Ennél lehetnel eredetibb

2018. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miért lenne kamu?
2018. jún. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!