Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a telefonjára megadta a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a telefonjára megadta a kódját magától, akkor azt vehetem úgy is hogy nincs titkolni valója előttem és valószínűleg nem csal meg?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Vagy van egy másik fiók rajta, ahol a bizalmaa dolgokat rejti :)
2018. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy van masik profilja esetleg telefonja vagy nem arrol a valamirol intezi a rejtegetni valojat, hogy lassad. Honnan tudod, hogy nem ezzel a “gesztussal” leplezi, hogy megcsal?
2018. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem ad okot arra, hogy azt higgyem megcsal. Akkor is ez a véleményetek hogy mindenképp megcsal ha magától megadta és azt szerette volna hogy ő is tudja az enyém?
2018. jún. 18. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Így még gyanúsabb. Ő szeretné tudni a tiédet, hogy lenyomozhasson téged, kivel beszélsz, stb. Ő is megadta az egyik jelszót, amivel hozzá tudsz férni ahhoz a felhasználóhoz, amin semmi kompromitáló nincs. Ez okos húzás. Így mégjobban megbízol benne, hiszen látszólag te is tudsz minden dolgáról, közben meg ő tud téged megfigyelni.
2018. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát ez nevetséges 😂 csak mert megadta a telefon kódját akkor már tuti megcsal. Na jólvan...

Barátnőm tudja a barátja facebook jelszavát is neki is akkor biztos van másik profilja meg tuti megcsalja 😓

2018. jún. 19. 07:13
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Hat most na te kerdezted, de ha tudod hogy ilyen nem letezik nalatok miert kerdezed?
2018. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát fúként nekem haverjaim tudják a telóm kódját, de csak azért mert ismernek és tudják milyen beteg elméjű vagyok, ezért nem mernek belenézni. Viccet félretéve szerintem nem csal meg
2018. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kamu profilja van, akkor ahhoz is ezt a jelszót használja, a pasik általában ilyen egyszerű lények... Viszont a meg csalás nem ezen múlik, ettől nem tudjuk, hogy hűséges-e
2018. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!