Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális hogyha mèg nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogyha mèg nem akarok kapcsolatot 17 èvesen?

Figyelt kérdés

Sosem volt mèg kapcsolatom sőt mèg semmilyen èrintkezèsbe nem kerültem az ellenkező nemmel. Eddig azt hittem hogy akartam egy párkapcsolatot de ahogy telik az idő egyre jobban kezdek rájönni hogy ez csak egy természetes kamaszkori kivancsisag. Jobban átgondolva szinte taszìt egy párkapcsolat. Egyszerűen nem èrzem ùgy hogy el tudnám magam kötelezni egy fiú mellett akár èvekre. Megijeszt a gondolat hogy meg kell nyìljak valaki előtt hogy sebezhető leszek ezután a szàmàra. Ùgy èrzem hogy nem tudnék senkit sem igazán szeretni maximum baráti szinten. Már nem is igazán hiszek a szerelemben.

Ràadàsul nagyon sok időt el is venne tőlem egy komolyabb kapcsolat nem maradna időm rengeteg dologra ès ha mèg szakìtunk is (már pedig ez szinte mindig ìgy törtènik( akkor ezt az időt dobhatom a kukàba. Ùgy èrzem jò mèg ìgy nekem egyedül. Csak furának èrzem mert körülöttem szinte màr mindenkinek volt köze fiùkhoz mèg ha csak kavarás szintjèn is èn viszont olyan vagyok mint aki apácának keszûl:D

Normális ez? Vagy csak mèg nem vagyok èrett egy kapcsolatra?

17/L



2018. jún. 18. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kényszer; ha nem akarsz, akkor nem akarsz.
2018. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Normális. Miért kell túlbonyolítani?
2018. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert èn nem igazán èrzem annak. Körülöttem mindenki kivètel nèlkül kapcsolatot akar èn meg..
2018. jún. 18. 21:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A saját válaszodat idézném:


"csak mèg nem vagy èrett egy kapcsolatra"

2018. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
50%

„Megijeszt a gondolat hogy meg kell nyìljak valaki előtt hogy sebezhető leszek ezután a szàmàra.”


Ezzel az erővel a lakás ajtaján se lépj ki, mert sebezhetővé válsz.


„Ùgy èrzem hogy nem tudnék senkit sem igazán szeretni maximum baráti szinten. Már nem is igazán hiszek a szerelemben.”


Azért írod ezt, mert még nem voltál igazán szerelmes. Majd leszel, egészen másképp fogsz gondolkodni akkor.


„ès ha mèg szakìtunk is (már pedig ez szinte mindig ìgy törtènik( akkor ezt az időt dobhatom a kukàba.”


Normális ember ezt nem így fogja fel. Fontos tapasztalatokat gyűjtesz életed során, hogy fejlődj, tanulj. A párkapcsolati tapasztalat is része ennek.

2018. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
55%
#5-ös, miért presszionálod a kérdezőt? Nem gondolod, hogy esetleg ő kompetensebb abban, hogy eldöntse, mitől érzi jól magát, mint te, aki nagy valószínűséggel még csak nem is találkoztál vele?
2018. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is elég valószínűnek tartom, hogy fog ez még változni, de nem annak a hatására, ha mi most leírjuk neki, hogy mit éreznek a "normális" emberek.:D Ha neki nincs hiányérzete, akkor a legjobb, amit tehet, az az, hogy inkább olyasmivel foglalkozik, ami érdekli, a párkapcsolatosdit meg jegeli addig, amíg nem találkozik olyan sráccal, akit tudna szeretni. Az embereknek megfelelni úgysem lehet, és nem is kell.

Btw, ismerek "érett felnőttet" is, aki teljesen jól megvan egyedül.

2018. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszer majd akarsz, vagy megismersz valakit akibe beleszeretsz. Nem kényszer a kapcsolat, sőt jó is hogy nem mész a tömeg után, nem azt nézed hogy a barátnőidnek hány barátjuk volt már. Amúgy nem biztos hogy szakítás a vége az első kapcsolatnak, ismerek olyanokat akik elsők egymásnak, és nemsokára összeházasodnak. Vannak még normális srácok! :)
2018. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Kérdező! A válasz a kérdésedre: igenis normális. Te is az vagy. Foglalkozz azzal, amitől jól érzed magad, és hallgass a megérzéseidre. A közvélemény vizslatását pedig hanyagold egy jó ideig.
2018. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
.
2018. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!