Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az baj hogyha 16 évesen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogyha 16 évesen az idősebb pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Nemsokára 17 leszek még nem volt semmilyen kapcsolatom de azt vettem észre,hogy a 20-25 körüli pasik sokkal jobban felkeltik a figyelmemet. Sokkal vonzóbbnak találom őket. Miért van ez?

20 fölöttiek ti összejönnétek fiatalabbal?



2018. jún. 19. 22:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

21 vagyok, egy 17-18 évessel igen

egy 16 évessel nem tudom, ha érett és meg van az összhang talán

de a legtöbb 16-18 évessel még nem lehet komoly hosszú tavra tervezni, és nekem pedig ez kellene

de vannak olyan ferde hajlamúak akik 30-40 évesen is össze jönnének egy 16 évesel

2018. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én a koromhoz képest érett vagyok ezt mások is megmondták.Komoly dolgokról is lehet velem beszélni,mert már átéltem pár dolgot ahhoz,hogy felnőjek.
2018. jún. 19. 23:05
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Nekem meg jobban bejönnek a fiatalabb lányok, és szerintem sok másik huszonévesnek is. Az igaz hogy sokan nem kezdenének 16 évessel, mivel hogy "éretlennek" tartják még, de a kor nem mindenkinél kizáró ok. Én például inkább az alapján döntök milyennek ismertem meg az adott személyt.

Amúgy első, miért lenne ferdehajlamú aki összejönne egy tini lánnyal?

2018. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ők már férfiak , férfiasak. Kinézetük, kisugárzásuk, viselkedésük, gondolkodásmódjuk. Szerintem ez imponál; és ez tetszik neked jobban, mert nem tom, lehet, hogy a korosztályodban jó páran, vagy általánosan még gyerekek talán inkább akár gondolkodásmódilag, vagy valami.
2018. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
* én nem tudom, csak lehet, hogy az osztálytársaidat inkább még fiúk-nak mondanád; és akkor látod már, hogy milyen szépek a férfiak; de ennyi korkülönbség fölfelé szerintem jó, még nem vészes.
2018. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Szia! Dehogy baj! Velem is ez volt/ van. Azaz igazság hogy a fiúk ilyenkor férfiasodnak ki vagy nem is tudom hogyan nevezzem. Ez a korszak a férfiak tavasza :D nem csodálkozok ha ezek a fiúk tetszenek.

Ilyenkor talalnak leginkább magukra, a férfias mivoltukra a fiúk. Itt is van aki gyerekes de már akkor is komolyabbak.


Az én párom 22/F én 18/L vagyok és 17 voltam mikor összejöttünk.

Szóval vannak fiúk akik összejönnek fiatalabbal. :)

Nincsen veled semmi baj!

2018. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

aki felnőtt férfi léttére ki kezd egy nálla jóval fiatalabb lánnyal annál szerintem valami nincs rendben, szerintem elég bizar tud lenni a dolog

meg szerintem pár apuka is örülne neki, mikor a lánya haza visz egy apjával egy idős pasit, esetleg idősebbet is

lehet más világot élünk mostanába, hogy bárkivel össze jöhet az ember, hogy ma már szinte az is elfogadott lenne, ha valaki kecskével jönne össze mondván "a szerelem nem válogat, nincs korhoz, nemhez, nemzeti hova tartozáshoz vagy fajhoz kötve"

szerintem azért lennie kéne egy határnak, itt a gyakorin is látni olyat, hogy 23 éves srácnak bejönnek a 12-16 éves lányok, szerinted az nem beteg?? szerinted rendbe van, hogy egy 12 évessel is eltudná magát képzelni úgy?? azért egy 35 esetleg 40+ os pasi ne egy 16 évesre csorgassa már a nyálát, azért gondoljunk már bele, a pasi már akkor aktív szexuális életet élt, mikor a lány még egy pajzán gondolat se volt

mellesleg, egy 16 éves ha össze is jönne egy sokkal idősebbel (vagy korabelivel, vagy fiatalabbal) nem fognak együtt maradni, ha még is mert esetleg a pasi felcsinálta vagy bármi másért, a lány számára az csak nyűg lesz, nem élhette ki magát, mindíg csak vágyakozna és bánná azt az egészet (az ilyenekből szoktak lenni a megcsalások és a válások, túl gyorsan történik minden, elhamarkodják és bele se gondolnak) kora belivel esetleg másabb is, mert jobban el tud menni vele szórakozni, sok a közös téma, ugyan azon mennek keresztül pl tanulás, vizsgák, tovább tanulás, munkába elhelyezkedés

egy 40 éves pasinak meg már rég család kéne, később mikor a lány oda kerül, hogy szülni szeretne, kinek?? 55-60 éves pasinak?? és a gyerekkel mi lesz?? 10 évesen már az apja sírjánál álljon?? mekkora élmény gyerekként mikor az apjával játszik az ember, vagy mikor a nyakába veszi... szegény gyerek is annyi mindenből kimaradna, mert az apja már nem bírja fizikailag...

az ilyenek miatt mondom, hogy nem igazán kéne, de mondhatok vagy gondolhatok én itt akármit, mindenki úgy is azt tesz a magánéletébe amit csak akar, senkinek semmi köze hozzá, mindenki úgy is azt teszi és úgy is él, ahogy szerinte az jó


de amit a kérdező akar, arra továbbra is azt mondom, hogy belefér

2018. jún. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
#7: Szerintem meg pont az a beteg, aki életkor alapján alkot véleményt, és nem azután, hogy megismerte az illetőt.
2018. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Én simán összejönnék veled, ha jól érezném magam veled. Magasról teszek arra, hány éves vagy. :D
2018. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, 2 veled egy mondatban... Ügyes vagyok :D
2018. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!