Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Velem van a baj ha zavar hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj ha zavar hogy a barátom mindig az én cigimet szívja?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy önző vagyok-e, de zavar hogy mind a ketten dohányzunk, és akkor is az én cigimet szívja, ha neki is ott van nála a sajátja.

Eleve nem is értem ezt nála, mert mindig mondja is, hogy az egy szar, amit én szívok. De akkor miért nem szívja a sajátját ha ott van nála? -.-


Túlreagálom a helyzetet vagy titeket is zavarna ez a helyemben? :/



2018. jún. 21. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Esetleg próbáljatok leszokni együtt a cigiről?😊

Lehet lepontozni :(

2018. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Lehet csak meg akar kímélni a cigi karos hatásaitól,en kivettem a bnom kezéből és ink en szívtam el mint ő ! De lehet h csak egy skót bunkó és eloskodik!!
2018. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz mind kettőtöknek :)


Ő sajnos egyáltalán nem akar leszokni. Én pedig gondolkodom a dolgon, hogy még most kéne abbahagynom, mert bevallom őszíntén én nem akarok felnőtt koromban is dohányozni :(



Sajnos őt nem zavarja hogy én dohányzom. Úgy veszem észre hogy ez még jó is neki. Mert így nem kell talán mindig a sajátját fogyasztania, hanem ott az enyém amiből ugye előszeretettel vesz/kér.

Csak ha nem is szereti az en cigimet... akkor pláne nem értem miért gondolja hogy ez így rendben van.

2018. jún. 21. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el leszokni. Pár hónapon belül már nem fogsz cigizni és akkor nem tudja a tiédet csórni.
2018. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Arról van szó amit írtál, jobb a másét szívni, még ha rossz is, mert addig is több marad az övéből és nem kell újat vennie.
2018. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz az utolsó kettőre is ;)


Igazából eskü azt kéne és akkor nem tudna tőlem kérni. Csak valahol ebben az esetben az lenne konkrétan hogy én miatta nem dohányzom. Én pedig magam miatt szeretnék leszokni. És ez gáz hogy a párom olyan önző hogy miatta kéne letennem. De ez tarthatatlan hogy egy doboz cigi 2 hétig se volt elég mert a felét ő szívta el.



Értem :( De ez nagyon undoritó részéről ugye ha így van hogy... inkább szívja amit nem szeret csak hogy neki maradjon.

Mindezt úgy hogy ő dolgozik, én meg nem. :/

2018. jún. 21. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szokj le magad miatt! Így nem tud kérni tőled, mellesleg ha ott szívja a közeledben, meglesz a kísértés, aminek ELLEN KELL ÁLLNI!!! :D Utána ha leszoktál, szoktasd le őt is. Ezzel bizonyítod neki hogy neked mennyivel jobb, hogy leszoktál. Hátha megjön az esze neki is...
2018. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Spórol a disznó!
2018. jún. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szokj rá a heroinra.
2018. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!