Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lány vagyok, a barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, a barátnőmmel, úgy érzem többek vagyunk mint barátok de kevesebbek mint szerelmesek ez mi?

Figyelt kérdés
Együtt szoktunk perverz videókat nézni, horror filmeket nézni, sokszor nálam is alszik. Van egy legjobb barátja, vele máshogy viselkedik mint velem. Hetero vagyok de ez a furcsa érzés támadt fel bennem. Szerintetek ez mi ami köztünk van?

2018. jún. 22. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátság. Nem szerelem.
2018. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van ezért o a legjobb barátom

O előtte nem szégyellek semmit, de ha egy sima baratrol lenne szó akkor azt 6x meggondolom h mit küldök és mit mondok neki

Vele szabadabb minden, akármit csinálhatok o ott van és nem megsértődik hanem keresi a megoldást nem úgy mint egy sima barát

Szeretem de úgy mit egy legeslegjobb barátnőt. Valószínűleg ezt erzed, vigyázz rá és becsült meg

2018. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!