Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy társaságban így viselkedik velem a barátom?

Figyelt kérdés

19 évesek vagyunk, 2 éve vagyunk együtt. Társaságban mindig is fura volt velem. Az első közös táborunkban (ahova ő győzött meg hogy menjek mert milyen jó lesz) végig a haverjaival volt, alig beszéltünk, ha hozzászóltam volt hogy nem is figyelt és elkezdett az egyik sráccal beszélgetni. Az összes közös buliban fura, sosem jön oda hozzám, zavarja ha meg akarom csókolni, és ha én odamegyek hamar leráz mindig. A barátaival jár minden évben fesztiválozni, akik közül 1-2nek van barátnője, akik simán lent vannak a fesztiválon egész héten a fiúkkal, de engem max 1 napra hiv le magához, ha már hiányzom neki. Tavaly amikor lementem hozzá 1 napra tök aranyos volt, elvoltam a társasággal és sokat hülyéskedtem én is a barátaival, mire kb éjfélkor kijelentette h jó lenne ha visszamennék a szállásra, mert mostmár egyedül akarna lenni a barátaival. Nagyon rosszul esett nekem, mert csak arra az egy napra mentem, és még úgyis sok voltam. Persze amikor elmondtam neki h ez mennyire rosszul esett utána megint rendes volt aznap, és nem küldött el..

A szilveszterek ugyanilyenek. Eddig mindkét alkalommal volt egy pillanat, amikor hazaküldött, és mindkétszer csúnyán összevesztünk (pedig nem is olyan buli volt, ahol ne lettek volna más barátnők is.)

Sokat vagyunk kettesben, és olyankor teljesen más; figyel rám, állandóan velem akar lenni, mindenhova Elhív stb. de amint mások is vannak a közelben, nem hajlandó átkarolni se kb. Nem szereti ha ki akarok tenni vele közös képeket, bár van kint 1-2 de azokért is ‘könyörögni’ kell, mert nem szereti.

Nincs neki más, ezt biztosan tudom, hisz nagyon sok időt töltünk egyutt, es amikor nem velem van akkor folyton a haverjaival lóg (ameddig egy suliba jártunk, ott is egész nap a nyakukban lógott.)

Nagyon szeret engem elmondása szerint, és amikor kettesben vagyunk tényleg ki is mutatja, olyankor annyira boldog vagyok vele. De olyan rossz hogy nyilvános helyem igy viselkedik velem:( olyan mintha nem akarna felvállalni, és ugy érezné hogy elveszem az időt a barátaitól, és ha csak egy kicsit is velem van bizros lemarad az évszázad poénjáról, és mintha gáznak érezné a fiúk előtt h kapcsolatban van. (Megjegyzem, h akik a társaságban sokat vannak a barátnőjükkel és sok helyre hívják, a többiektől mindig kapják az oltogatást és a savazást hogy ‘papucs’ meg ilyenek...)

Rengetegszer próbáltam vele már ezt megbeszélni, ugyanezeket elmondtam már neki is, azt mondta büszke rám, ezzel nincsen probléma, de nem szeret masok elott egyutt lenni velem. Próbálkozik változtatni ezen, de még így is sokszor borzasztóan kevés amit adni tud. Pl volt hogy sokáig nem találkoztunk, aztán amikor igen, épp a haverjaival volt, és meg se ölelt egészen addig amig haza nem értünk, ugy ültem ott mellette mintha kb egy idegen lennék...

Nemsokára lesz egy fesztivál, ahova együtt mehyunk, de már előre félek hogy megint bunkó lesz, hogy ‘besokall’ attól hogy velem ‘kell’ lennie. Nemrég megmondtam neki, hohy én inkabb mem is megyek, nem akarom azt hogy megint szarul jöjjön ki az egész, mire elkezdett eroskodni h mindenkepp jojjek, nélkülem nem bírnà ki egy hétig stb.. de tényleg nem tudom hogy mi lesz ott.:(

Nem értem mitől lehet ez benne, és mit lehetne ez ellen tenni. Ne haragudjatok ha hosszu voltam, remélem valaki tud segíteni. Köszönöm elore is a válaszokat.



2018. jún. 23. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mitől lehet ez, de az biztos, hogy a szerelmével így nem viselkedne senki. Pláne miután szóltál neki arról, hogy ez zavar. De szólás nélkül is... ez egy direkt sértő, kirekesztő viselkedés.
2018. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valami olyasmit kéne kitalálni, amivel érezteted vele hogy ez neked mennyire rossz, vagy csak simán nem találkozol többet vele amikor a haverjaival van. Pl ha épp megbeszéltek egy találkozót, akkor megkérdezed tőle: "a haverjaiddal leszel?" és ha azt mondja igen akkor "köszi akkor inkább nem megyek". Még ezt a fesztivált megpróbálhatod, hogy elmész, de ha hanyagol akkor ideje komolyan elbeszélgetni vele (megint). Egyébként te is nyugodtam megcsinálhatnád azt, hogy mondjuk a többi haver barátnőjével összeálltok és így leszarjátok a pasikat, ha jóban vagytok akkor biztos segítenek neked, hogy a pasid is érezze milyen rossz érzés leszärva lenni. Esetleg ezen a fesztiválon összebarátkozhatsz valami random csoporttal akikkel elvagy utána, hogy egyrészt ha hanyagol legyen kivel lenni, másrészt hogy legyen kiért hanyagolnod őt.

Nem tudom mennyire segít ez a válasz (meg bocsi hogy nagyon összevissza írtam), de remélem azért tudtam segíteni.:) Írj ha gondolod nyugodtan, hátha ki tudok/tudunk találni még valami értelmeset :D

2018. jún. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Lépj le és lépj szintet.

2018. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom azt amit a kettes mondott.:)
2018. jún. 23. 13:44
 5/7 TR75 ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés, hogy miért ragaszkodsz egy ilyen önző, egoista, embernek látszó organizmushoz?
2018. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ismered ezt a közmondást: "Ha ló nincs, jó a szamár is"? Nézetem szerint a haverjai a lovak...

Gondolj bele: ha összeházasodtok, egy életen át el tudnád tűrni ezt a helyzetet? Aligha. Akkor pedig vagy egy életen át őrlődni fogsz, vagy elvász tőle és keresel egy neked valót. Ő nem neked való,bármennyire is szereted (most még) őt!

2018. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6: Mindemellett a csaj is kaphatna egy lovat, de úgy látszik,neki a szamár kell.
2018. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!