Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy nem beszélünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem beszélünk egész nap?

Figyelt kérdés

Elég közel lakunk egymáshoz, kocsival 10 perc. Ő már dolgozik, és amúgy is kb 3szor találkozunk egy héten, de szerintem se lenne jó egyébként minden nap.

Reggel mindig ír, egy hónapja vagyunk együtt. Mikor munkában van akkor is néha ír mikor ráér. Ha haza ér vagy valami újat kezd el csinálni akkor is írja. Most beteg vagyok kérdezi egy nap többször hogy hogy vagyok, meg is látogatott már amióta beteg vagyok.


Normális hogy se hétköznap se hétvégén nem beszélünk állandóan egész nap?


Én kicsit jobban igényelnének viszont inkább én vagyok az aki nem ír olyan sokat és nem írja le mindig hogy mit csinál.

A kapcsolat kezdete előtt is jóban voltunk, már ismertük egymást két éve szóval azért az ismerkedés sem maradt el.


18L és 21F



2018. jún. 23. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális
2018. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális ha nem egész nap beszéltek egymással. Attól, hogy egy pár vagytok, még mindkettőtöknek van saját élete, barátai, családja. Gondolj bele, az okostelefonok elterjedése előtt se beszéltek egész nap egymással az emberek.
2018. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De normális ha semmi érdekes nem történik velünk akkor akár 5 vagy több órán keresztül nem beszélünk?
2018. jún. 23. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a normalis. Benned megfogalmazodott, hogy ennel egy picivel tobbet szeretnel, es be is latod hogy nem teszel erte. Eroltesd meg magad kicsit es ird le amit gondolsz, ha reagal ra meg is oldodott a problema. Ha nem eleg akkor emlitsd meg neki hogy neha jol esne ha esetleg telefonalnatok egyet vagy ilyesmi.
2018. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem történik, mi a búbánatos férfi nemiszervről beszélnétek? Pláne, ha ismeritek egymást...
2018. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elégedett lennék ennyivel
2018. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha te többet igênyeldz, akkor nem normális. Mondjuk én olyan szerelmes voltam az első hónapban, hogy a légzését is elég volt hallani 18 évesen, csak halljam valahogy...
2018. jún. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!