Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is én reagáltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is én reagáltam túl a dolgot, vagy jól tettem, hogy szakítottam? (Extra hosszú magyarázat lent)

Figyelt kérdés

(Volt) barátommal kicsit több mint egy hónappal ezelőtt le szerettünk volna feküdni. Én szűz voltam még, ő már nem. Előtte semmi gond nem történt, volt pár beszólása, amit még toleráltam, de aztán betelt a pohár. Az előjáték után azt mondta, hogy nem fog gumit húzni, mert kényelmetlen neki. Mondtam neki, hogy akkor most nem szeretnék így lefeküdni vele, majd elmegyek íratok fel fogamzásgátlót, de mivel most nem szedek halsszuk el. Erre ő elkezdett győzködni, hogy ne aggódjak, időben kihúzza, meg bízzak benne, ne legyek már ilyen hisztis stb. Mondtam, hogy nem, de ő továbbra is akarta, mire rettenetesen összevesztünk, úgyhogy a végén a fejéhez vágtam, hogy ha ennyire nem foglalkoztatja az, hogy én mit szeretnék, akkor hagyjuk is az egész kapcsolatunkat, aztán ahogy felöltözött kiraktam a házból.

Utána elkezdtem gondolkodni a dolgon, hogy azért mégis csak szeretem, lehet én reagáltam túl, biztos nagyon várta már az alkalmat.

Elmentem utána nődokihoz tablettát íratni, megvolt a vizsgálat, azt mondta, ha megjönnek az eredmények szól, hogy lehet-e vagy sem. Utána elmentem a barátomhoz, hogy megbeszéljük a dolgot, elmondtam, hogy voltam dokinál, úgyhogy kibékültünk, mindketten bocsánatot kértünk, igaz eléggé nyögve nyelősen ment az egész.

Aztán megjöttek az eredményeim, az orvos pedig azt mondta, hogy inkább nem javasolná a fogamzásgátló szedését. Ezt utána elmondtam barátomnak és annyit javasoltam, hogy legalább egy alkalommal próbálja meg gumival és ha nem jó keresünk más megoldást. Erre teljesen felkapta a vizet, hogy hát ő megmondta, hogy nem, értsem már meg, neki ez kényelmetlen. Utána elkezdett azzal is dobálózni, hogy miért rinyálok, miért nem bírok tablettát szedni. Itt borzasztóan kiakadtam rá, és miután eléggé összevesztünk, ismét szakítottam vele.

Barátnőimnek elmeséltem nagyjából a sztorit, de ők sem igazán az én pártomat fogták és sikerült elültetniük a bogarat a fülemben. Azért még mindig szeretem, de ez a dolog, meg amiket mondott rettenetesen fáj és nagyot csalódtam benne.

Tényleg hülyeség volt ezért szakítani és csak én reagáltam túl?

Én 17 éves vagyok egyébként ő pedig 18. Azt még hozzáfűzném, hogy előtte voltak már problémáinak, de azt hittem, ha lefekszünk közelebb kerülünk egymáshoz. Utólag így elég szarul hangzik, tudom.



2018. jún. 24. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Egyáltalán nem reagáltad túl. Te döntöd el azt, hogy mi kerül a te testedbe. Helyesen tetted, hogy kiálltál magadért.
2018. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltad túl. Szerintem a mai gumik nem lehetnek kényelmetlenek, mint régebben. Raadásul lehetsz az előváladéktól is terhes szóval "majd időben kihúzom szitu" esélyessége 0%. Abszolút igazd van. Ha pedig nem érdekli a véleményed akkor meg neg se érdemel téged. Egy jó kapcsolat pedig a két fél egymás meghallgatásán és megértésén alapszik. Ha még vmi mondani valód van és tanácsot kérsz nyogodtam írhatsz privátban ugyanis 0-24 elérhető vagyok.
2018. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
#2 vok. Sorry a helyesírási hibákért. Kicsit figyelmetlen vagyok így este.
2018. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
#3 vok xd ezt is elírtam
2018. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
lol tényleg #2 vagyok. inkább megyek aludni szóval jó éjt mindenkinek aki ezt olvassa😴😴😴😴
2018. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Ha teherbe esel 17 évesen, mert nem volt hajlandó gumit húzni az is a te hibád lesz?
2018. jún. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a jó öreg "gumiban kényelmetlen" duma. Óriási kamu ez amit az óvszer ellen bevetnek a férfiak. Mondom ezt pasiként. Nagyon jól tetted, hogy lapátra tetted.


Ha van a srácnak fix jövedelme, képes lenne eltartani téged és egy gyereket - és természetesen neked sem lenne gond egy terhesség - akkor lehet zsonglőrködni gumi nélkül.


Ez az egyik, a másik meg, hogy ha nem szeretnéd nélküle akkor elfogadja, ennyi.

De nekem gyanús hogy a faszi más hová járatja a szerszámot. Egy viszonylag hosszabb szexmentes idő után lehetőséget kap, hogy betegye, ráadásul egy szűz lánynak és nem él vele... gyanús. A legtöbben hajlandóak lennének búvárruhában kézen állva is csak legyen valami akció végre.


De ez csak az én véleményem.

2018. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ez egy érett, felnőtt döntés volt. A barátod nagyon önző. Csak a saját kényelmével törődik, a Te egészséged nem érdekli. Megkockáztatom, nem szeret téged. Vagy nagyon gyerek még. Volt kivizsgáláson, mielőtt gumi nélkül akarta beléd tenni a hímtagját? Meggyőződött róla, hogy semmilyen nemi betegséget nem ad át Neked? Vagy eszébe se jutott, hogy nem csak a terhesség ellen kell védekezni? Ne hallgass a barátnőidre, mert most rossz tanácsot adnak. A dokidat viszont becsüld meg, hogy ilyen alapos. Sok nőgyógyász csak hasraütésre felír egy bogyót, aztán rohangálhatsz vissza hozzá a mellékhatásokkal.
2018. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Respect csajszi! Annyira jó végre ilyet olvasni, a sok "lehetek terhes?" kérdés helyett. A többiek jól leírták, hogy nem érdemes ilyen fiúval lenni. Viszont én azt is tanácsolnám, hogy szelektálj a baráti körödben, nem is értem hogy nem pacsiztak le veled a barinők inkább, de van egy sanda gyanúm, hogy ők már tettek ki "terhes vagyok?" kérdést.


A srácnak aki írta hogy a gumi csak kifogás üzenem, hogy nem minden esetben. Az én párom nem bírja a gumit, és nem csak úgy kitalálta, próbálkoztunk vele, de másik fogamzásgátló módszert kellett alkalmaznunk. (Nem, nem a megszakításos módszert, mindkettőnk szerint hülyeség!) :)

2018. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A srác felelőtlen, mellette hatalmas bunkó is. Jól tetted, hogy kiraktad a szűrét, találsz ezerszer jobbat.
2018. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!