Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy a szüleim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a szüleim elfogadják a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátom mezőgazdasági gépszerelőnek tanul, én gimibe járok és töri-angol szakos tanárnak készülök. A szüleim állatorvosok. Mikor itt van a barátom körül ugrálják és teljesen normálisak vele, de ahogy elment hallgathatom hogy hogyan voltam képes ilyen fiúval összejönni. Emiatt már alig merem idehívni. Intelligens, tájékozott és illemtudó fiú, de a szüleimnek ez nem számít. A lényeg hogy milyen hülyén hangzik hogy traktoros a barátom.

2018. júl. 2. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Udvarolni is traktorral megy?:D
2018. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Még fiatal koromban ezen úgy segítettem egy ismerős hölgynek, hogy azt mondta otthon, hogy új, diplomás barátja van - ez voltam én -, és amikor mentem bemutatkozni, jó sokat ittam előtte, és vittem is a pálinkásüveget magammal, és próbáltam rávenni a szüleit, hogy igyanak velem. Elég hamar megkértek, hogy takarodjak... Utána már örültek a lány "traktoros" barátjának. :) 46f
2018. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Sosem értettem ezt "lenézi a diplomás a melóst" dolgot. Tegyük fel, hogy egy mérnök elkészíti egy ház rajzát, a büdös életben nem lesz abból normális ház, ha nincs a kőműves. Ha legközelebb is fikazzák a pasidat, akkor kérdezd meg őket: Figyi, tudtok traktort szerelni, mert az én pasim tud? Egy gyakorlott szakmunkás szerintem többet ér, mint egy kutyaütő diplomás. Lehet 1000 diplomája valakinek, mindig lesz olyan aki többet ért valamihez. A szüleid tudnak állatokat gyógyítani, de nem tudnak traktort szerelni, a pasid tud traktort szerelni, de nem tud állatokat gyógyítani. Na ugye, hogy egyikük sem különb vagy kevesebb a másiknál, szóval "neveld meg" a szüleidet. Sok boldogságöt nektek a sráccal.
2018. júl. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!