Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy akar beszélni barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Ugye van barátom, és a legjobb barátnőm, találkoztak már egyszer kétszer, ( mikor barátnőmnek volt barátja duplarandiztunk vagy mi xd) mikor barátnőmék szakítottak barátom örült mert nem bírta a gyereket, kis nyomi volt

Szóval barátom mindig irogat barátnőmnek, reagál képeire, szerintük ez normális mert hogy ismerik egymást, engem valamiért mégis zavar:/

Szerintetek ez normális és csak túlreagálom, vagy tényleg van valami?

17/l. 18/f



2018. júl. 2. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Nekem fura. Én nem írnék.

De én egyébként sem vagyok az a típus, aki mindenkinek írogat. De tudom, hogy manapság sokan ilyenek. Meg mindenkinek szívecskéket küldenek. Nekem az is fura. Csak annak küldök, akit szeretek.

2018. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Túltolod!


Nekem van csajom de en is irogatok masokkal vagy a baratnoivel es kuldok nekik szivet bla bla. Ezert feltekenykedni? Ijeszto vagy.

2018. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nekem normális , hisz össze barátkoztam az ő barátaival nemtől függetlenül. Ő is beszél az én barátaimmal.


Viszont az én helyzetem nem fog a tieden változtatni, téged ez zavar, ha nem birod ezt elviselni akkor vagy megmondod , hogy ne barátkozzanak vagy szakítsatok. (sajnos egyik sem

túl szép dolog de ez van )

2018. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy a valószínűsége, hogy van valami a háttérben, kérdés, hogy a barátnőd valójában mennyire a barátnőd...

És nem, nem normális más nőknek szívecskéket küldeni állandóan.

2021. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Eszembe nem jutna a barátnöm férjének párjának írogatni.Számomra ez igen furcsa finoman szólva Az más ha valahol találkozunk és nem játszanak kukát szólnak egymáshoz.De szerintem ennyi fér bele.Ellenkező neműek barátságán

ban nem hiszek.Ott mindig valaki elöbb utóbb többet akar.Én magam is így lettem elvált szülök gyereke.

2021. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!