Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Te itt hagynád a barátodat/bar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te itt hagynád a barátodat/barátnődet ha kapnál egy jó ajánlatot külföldön?

Figyelt kérdés
Egy ismerős kapcsán merült fel akit felvettek egy suliba külföldön és simán el fog húzni, a barátnőjével meg lesz ami lesz. Beszélgettünk a barátnőmmel erről. Hosszú lenne elmagyarázni de neki is adódhat ilyenre lehetősége. Felvetettem olyan mi lenne ha szerűen, de nem igazán válaszolt, csak terelte a témát és már újra nem merek rákérdezni. Természetesen nincs jogom vissza tartani ha erre kerülne sor, de teljesen kétségbe vagyok esve. Ha ti megkapnátok "életetek lehetőségét" de a párotok nem mehetne veletek akkor ti mit csinálnátok? 17-20 éves korosztályra gondolok.

2018. júl. 6. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha tényleg annyira szeretne, akkor nem menne el, bármnnyire is élete lehetősége lenne...
2018. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
83%
Mi megbeszéltük, hogy várunk egymásra. Mindketten fiatalok vagyunk, szeretnénk utazni, de emellett egymást is szeretjük. Nekünk bevált. Hagyjuk, hogy a másik is csinálja, amit szeretne, mert tudjuk, hogy a végén egymás mellett kötünk ki. Attól, hogy messze vagyunk, még tervezünk, spórolunk a közös életre, de előtte még kihasználjuk a lehetőségeket. Ha eléf erős a kapcsolat, akkor kibírja. Nekünk már közel az az idő, mikor közös lakást veszünk, utána jöhet az esküvő, később pedig már a család. :)
2018. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Itt évekről lenne szó úgy hogy a fél világ választ el minket, nem néhány hét utazásról.
2018. júl. 6. 10:31
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Azért ez nem az a korosztály, ahol a baráttal/barátnövel tényleg hosszú távú kapcsolat lesz a legtöbb esetben, egy-két év alatt kifut az egész.

A külföldi iskola viszont a jövöt alapozza meg, az elkövetkezö 40-50 évre, ettöl függhet, hogy gyárban szalagon fogsz dolgozni vagy te leszel az igazgató - és ilyen esélyt értelmes ember nem kockáztat.

Mellesleg ha netán tényleg komoly a kapcsolat, akkor az kibírja ezt is, akár 4-5 évig is lehetnek távkapcsolatban, évenkénti pár találkozással, csak ekkora lemondásra a elgtöbben nem vállakoznak.

2018. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

ha tényleg olyan jó és megéri akkor igen

persze akkor itt minimum egy 500ezres dologra gondolok és szolgálati lakás vagy lakástámogatás

és ebbe a helyzetbe mért ne tudnám kivinni barátnőm is?? ő is eltudna helyezkedni, ha csak egy bolti eladó vagy bármi akkor is vígan elélnénk ketten


ha meg nem ez a helyzet mégse olyan jó dolog ez az állás

amiket itthon nézegettem, 250-300ezres fizu, szolgálati lakás és még van ahol a rezsit is fizetik, ebből lehet ugye takaréskoskodni

de ha vennem kell lakást mert addig munkás szálló, szar a fizu pl egyedül meg LEHET belőlle élni akkor el se fogadnám a munkát

ha elfogadom akkor az már olyan lesz, hogy párom is jön velem

2018. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM munkáról, HANEM iskoláról, tanulásról vany szó!!!!
2018. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

5ös vagyok :D a sulis rész kimaradt, azt hittem meló :D

de suliba meg tuti nem mennék másikba

2018. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyetemről van szó, évekig tartóról, nem munkáról és nem néhány hetes utazgatásról. És nem lenne pénzünk Magyarország és Anglia között ingázni hetente,valamit esélytelen hogy én is menjek. Amúgy már tárgytalan, rákérdeztem és nem menne mert fél az idegentől, de nem én lennék az akadálya.
2018. júl. 6. 12:14
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy szomorú hogy itt tartunk hogy valaki elhagyná a párját egy 500 ezres fizetésért. Ha évekig vagy fél évekig nem látod de nem zavar mert ott az 500 ezres fizu, hááát, a párod helyében engem zavarna.
2018. júl. 6. 12:22
 10/13 anonim ***** válasza:

azt mondtam hogy ha megkapnám amit leírtam akkor vinném magammal, nem pedig hogy itthagynám :D

ragaszkodó típus vagyok, ha 1millióról lenne szó havonta, de nem lenne lehetőségem rá, hogy magammal vigyem gondolkodás nélkül nemet mondanék

2018. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!