Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan ismerhetem fel ha már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetem fel ha már elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal. Valami megváltozott bennem. Most tartunk ott kb. hogy nagy válaszút elé érkeztünk de rajtam múlik a döntés. Nem akarok rosszul dönteni. Segítségeteket kérném. Részletekért irj privátban. Köszönettel egy 18 éves lány.

2018. júl. 7. 10:40
 1/2 goodboy0176 válasza:
100%
Szia! Azt, hogy szerelmes vagy még, vagy már nem, csak Te fogod érezni. Töltsetek egy pár napot külön egymástól. Eközben lesz időd rájönni, hogy hiányzik-e a barátod valamennyire, de készülj fel arra is, hogy nem. De bárhogy is alakuljon, ne feledd, hogy még fiatal vagy, így bármit hozhat az élet.
2018. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ígyvan:)
2018. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!